Golf 7.5 ve Passat B8 uyumlu orjinal cihaza interface uygulaması - Emr Garage Ankara

@Culture33 Hiç çekinmeyin arkadaşlar 0553 668 92 92 üzerinden görüşelim. Ankara'da bulunan arkadaşlar buyurun mağazamıza gelin ürünleri inceleyin bilgi alın. Aksesuarcı zihniyeti beklemeyin yeni dostlar kazanmak isteriz.

@Culture33 Hiç çekinmeyin arkadaşlar 0553 668 92 92 üzerinden görüşelim. Ankara'da bulunan arkadaşlar buyurun mağazamıza gelin ürünleri inceleyin bilgi alın. Aksesuarcı zihniyeti beklemeyin yeni dostlar kazanmak isteriz.
Çekinme yok.... kesinlikle. sabah aklımıza geliyor 10 gibi arayayım diyorum, bi bakmışım saat 20.00 olmuş. yarın artık diyoruz ama aynı sehne tekrarlanıyor.   ama diyorum ki inşallah yarın...

emr-site.jpg

@reaper0690 Merhaba, aynı model cihaz için Türkiye'de bulabileceğiniz en düşük fiyatın 100 TL altında fiyat garantisi veriyoruz. Maalesef kur yüksek olduğu için cihazlar çok yüksek fiyata sahip. Gerçi en kötü cep telefonunun 2000 TL olduğu bir yerde bu cihazlar pahalı değil.

@EMR-Garage foruma ozel kampanya yaparsaniz ben dusunuyorum. Ankarada olan baska arkadaslarda vardir diye dusunuyorum.

Geri
Üst Alt