Düştüğüm çukurdan sonra aracın altından ses gelmeye başladı !?!

gdervisoglu

Katılımcı Üye

İsim
Göktuğ D.
Arkadaşlar dün gece çok büyük bir çukura düştüm, fark edemedim karanlıktı, bayağı şiddetli sarsıldık. Sinirimden ağlayacaktım o derece! Asfaltta zannediyorum yağmurdan sebep çukur oluşmuş. Ertesi gün gittim hemen kapatmışlar..

Aracın altını falan kontrol ettik fakat görünen de bir şey yok.

Bu sabah ışıklardan kalkarken gaza dokunduğumda sanki bir şey yere sürtüyormuş gibi bir ses geldi. Ayağımı gazdan çektiğimde ise ses kesiliyor. Tekrar gaza dokunuyorum yine o sürtünme sesi.. Fakat belli bir hıza çıktğımda ayağım gazda da olsa ses gelmiyor..

P.tesi servisten randevu aldım fakat o zamana kadar nasıl bekleyeceğim bilmiyorum. X(

@gdervisoglu

Çok geçmiş olsun hocam. Bir parça yerinden oynamıştır. Çözülür dert etmeyin hocam. ;)

@yusuf İnşallah Yusuf Hocam, teşekkür ederim. bugün akşam 5 gibi gideceğim randevudan önce..

En azından sesi dinlettirebilirsem ne olduğunu anlarız, rahat edemeyeceğim yoksa..

geçmiş olsun sıkmayın canınızı bir şekilde halledilir.

oluyor böyle şeyler, kendinizi suçlamayın, üzmeyin de,

nasıl olsa yapılır, çözümü para olmayan dertleriniz olmasın önemli olan o...

@gdervisoglu Eski megane aracımda bende aynı şeyi yaşamıştım, ama benimki yağmur yüzünden yokmuş gibi gözüken bir çukurdu, arka sol tekerlekle girdim bayağıda hızlı girdim, sonucunda kapıdan ve süspansiyondan gelen seslere sebep oldu. Ama dert etmeyin elbette düzeltilmeyecek şey değildir servise bir görünün bakalım  :)

Arkadaşlar ilginiz için çok teşekkür ederim.

Saat 4 de izin alıp servise gittim. Az önce geldim. Lifte kaldırdık inceledik, altı temiz. Servise giderken de aracı denedim aynı sesi duymadım.

P.tesi randevum var bakalım ses gelmezse randevuyu iptal edeceğim.

Bu arada serviste yeni bi süperb ile tanıştım. Patronun arabası.. Yeni gelmiş yurt dışından. Alıp Ankara ya gidecekler. Aracı katalogtaki tüm opsiyonlarla doldurmuşlar. Tek bir opsiyon atlamamışlar. 2.0 TDI DSG 4X4 .. 180.000 gibi bir fiyata mal olmuş yanlış duymadıysam..

@Orhan Hoca Valla Orhan Abi, skodadan birileri gelmiş superb için, onlarda oradaydı araca hasta kaldılar, özellikle çakarlara  8D Videoya çektiler telefonla  :)

Geri
Üst Alt