Ambiyans Aydınlatma Sorunu

Emptis

Yeni Üye
İsim
Şahin
Merhabalar. 2013 Golf 7 aracımda şoför kapısı çıta ambiyans aydınlatma ışığı sönmüş durumda. Diğerleri çalışıyor. Bu konuda servise gitmek haricinde bir önerisi olan var mı? Az çok gelir elimden bu tarz işler. Daha önce kendi halleden varsa önerilerini dinlemek isterim. 

@grdrx hocamdan sol ön kapı ambiyans ledi satın alıyorum hayırlısıyla, aldıktan sonra montaj aşamasında resimleyip bilgi paylaşırım. Hazır kapıyı açmışken kapı altı aydınlatma montajına da girişeyim diyorum, bakalım becerebilecek miyiz 🙏 Tek eksiğim kodlama için vagcom kablo, forumda istanbul’da oturan bir arkadaştan yardım isterim o aşamada artık. 

Upvote 0

Konyavagcom ile iletisime geciniz, degistirmeden farkli renkte yakmaniza  yardimci olurlar

Upvote 0
Rgb degil

beyaz ve kirmizi var, gti ile ayni yani

Yani ya beyaz ya kirmizi, kablolari degistirerek yapiyorsunuz ,elektrik vererek kirmizi lede

Red Green Blue yani rgb olmadigindan, baska renk olmaz.Kirmizi yada Beyaz

Upvote 0
MERHABA ARKADAŞLAR ŞÖFÖR TARAFINDAKİ AMBİYANS LED YANMIYOR NERDE BULABİLİR ŞANLIURFADA İKAMET DİYORUM

Upvote 0
Rgb degil

beyaz ve kirmizi var, gti ile ayni yani

Yani ya beyaz ya kirmizi, kablolari degistirerek yapiyorsunuz ,elektrik vererek kirmizi lede

Red Green Blue yani rgb olmadigindan, baska renk olmaz.Kirmizi yada Beyaz
golf 7.5 comfort var. sadece beyaz yanıyor. kırmızı yakmanın yolu var yanı ama ıcınden kablo mu degıstırmek lazım ? bırde her seferınde kırmızı beyaz ıcın kabloyu mu sokmek lazım ?

Upvote 0
Merhaba herkese. Konuyu görmüşken sormak istiyorum, aslında 2. golfüm ama çok dikkat etmemişim sanırım diğer golfüm comforttu şimdiki ise highline. Arka kapı çıta aydınlatmalar normalde de yanmıyor mu yoksa yanıyor da bende mi bi arıza var merak ediyorum ? Diğer aracımda yanıyor muydu hatırlayamadım. Yardımlar için şimdiden teşekkürler.

Upvote 0

Merhaba herkese. Konuyu görmüşken sormak istiyorum, aslında 2. golfüm ama çok dikkat etmemişim sanırım diğer golfüm comforttu şimdiki ise highline. Arka kapı çıta aydınlatmalar normalde de yanmıyor mu yoksa yanıyor da bende mi bi arıza var merak ediyorum ? Diğer aracımda yanıyor muydu hatırlayamadım. Yardımlar için şimdiden teşekkürler.
Merhaba bir sorun yok yanmıyor zaten

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Upvote 0

Geri
Üst Alt