Ambiyans Aydınlatma Sorunu

Emptis

Yeni Üye
İsim
Şahin
Merhabalar. 2013 Golf 7 aracımda şoför kapısı çıta ambiyans aydınlatma ışığı sönmüş durumda. Diğerleri çalışıyor. Bu konuda servise gitmek haricinde bir önerisi olan var mı? Az çok gelir elimden bu tarz işler. Daha önce kendi halleden varsa önerilerini dinlemek isterim. 

Merhabalar Gıl7,5 comfortline paketinde arka kapı ambiyansların yanmaması orijinalde olan birşey zaten değil mi ? Bugün aracın içine bakınca yapmadığını fatkettim normal midir? 😬

Upvote 0
Merhabalar Gıl7,5 comfortline paketinde arka kapı ambiyansların yanmaması orijinalde olan birşey zaten değil mi ? Bugün aracın içine bakınca yapmadığını fatkettim normal midir? 😬
Evet arka tarafta ambiyans aydınlatma yoktur

Upvote 0
@Kysr038 teşekkür ediyorum bilgi için 🙏🏽 Arka tarafa hiç bakmayınca cahil kalmışız 😅

Moderatör tarafında düzenlendi:
Upvote 0
@ilhan19 Selam  arkadaşlar bende Adıyaman'da aranıza katıldım 2014 golf 7 sol kapı ambiyansı çalışmıyor nasıl yardımcı olabilirsiniz kim bakar kim biliyor tamirini acaba daha önce bu sorunu yaşayan nasıl çözdü ? @sertan 

Upvote 0
Konuyu hortlatmış olacağim ama merakıma yenik düştüm. 7,5 comfortline'larda ambiyans aydınlatması var biliyorum fakat 7'lerde yalnızca highline'larda mı var yoksa comfortline'da da var mı?

Upvote 0
Konuyu hortlatmış olacağim ama merakıma yenik düştüm. 7,5 comfortline'larda ambiyans aydınlatması var biliyorum fakat 7'lerde yalnızca highline'larda mı var yoksa comfortline'da da var mı?
Var hocam. Bu konuda tek kadersizimiz midline pluslar... 7 & 7.5 farketmiyor ikisinde de yok :(

Upvote 0
Arkadaşlar konu tekrar açılmışken bende birsey sorayım.
Golf 7 comfortline aracım var. Torpido üstünde ambiyans aydınlatma var mı?

Upvote 0
Arkadaşlar konu tekrar açılmışken bende birsey sorayım.
Golf 7 comfortline aracım var. Torpido üstünde ambiyans aydınlatma var mı?
Yok hocam. Ancak söküp yapanlar oldu forumda
Aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz

Upvote 0

Geri
Üst Alt