Arka cam fıskiyesinden su sızıyor

Geçen hafta su jetini 2+2 uzatılmış garantiden ücretsiz değişimini gerçekleştirdiler.

Şimdilik herşey yolunda görünüyor 😊

@bunyamin81

2016 1.4 TSİ 125 HP highline

Valla bugün su jetinin değişimi sonrası 3. Kez aktığını gördüm. Garanti bitimine de 1 ay kaldı. Gene servis yolu gözükecek gibi. Sorun su jeti değil bence bu su hortumuna VALF taktıran referans arkadaşları bulmakta. Onların nasıl çözdüğünü bir bilsek Servis danışmanlarına da anlatacağız ama

Taaa 2012 den beri o su sizar yaa :D

Cok da sey yapmamak lazim :D

Eski bir konuyu tekrar canlandırmak istiyorum. Buna bir çözüm bulabilen var mı? İstanbul Altur’a gittim normal dediler :)

Fiskiye ucu ile oradaki kısa kabloyu değiştiriyorlardı diye hatırlıyorum.. 2016 da servis yazı geldi garantiden değiştiriyoruz demişti ben oralı olmadım, yazları arada akıntı olunca sileceği bikez çalıştırınca temizleniyor :)

Eski bir konuyu tekrar canlandırmak istiyorum. Buna bir çözüm bulabilen var mı? İstanbul Altur’a gittim normal dediler :)
Benim çözümüm arka silecek suyunu kullanmamak.
Bir defa kullanınca uzunca bir süre, içerisindeki su bitene kadar ara ara damlatır.

Benim araçtada öne su püskürtünce arka fıskiyeden de sızdırıyo ayın 30 unda servise gidince soracam bakalım bişe yapabilecekler mi

Geri
Üst Alt