Ankara 3M cam filmi kampanyası - Emr Garage

@EMR-Garage selamlar bende ön cama film yaptırmak istiyorum ancak bir önceki aracımda llumar air 80 kullandım ve şöyle bir sorun vardı. Polarize güneş gözlüğü ile araç sürdüğünüz zaman cam filmlerinde Gökkuşağı gibi renk geçişleri oluyor. Bu beni çok rahatsız etmişti. Bilmediğim için soruyorum ön cam için polarize gözlük ile kullanılabilecek ve renk kırılması yapmayan bir cam filmi var mıdır acaba? Bu arada haftaya sizi arayacağım FX serisi için randevu alacağım. Kolay gelsin. 

@e2e Merhaba, AIR80 serisinde bu mevcut. Normal filmlerde sorun yok. FX serisi %50 film düşünebilirsiniz.

telefonla konusmak ıcın aradık, telefonu mesgule attı msjla yazın dıye msj geldı. Msj attık onada donus olmadı. 

Musterı memnunıyetı cok kotu oldugu ıcın baska yerden teklıf aldım 3 arac ıcın oraya yaptıracagız.

Merhabalar. Golf 7.5 midline aracım için 5 cam orta koyulukta(35 gibi) cam filmi yaptırmak istiyorum. 1-2 sene sürmeyi planlıyorum. Llumar mı 3m mi uyguluyorsunuz suanda fiyat performans ürünlerinizden hangisini tavsiye edersiniz. Forumdaşlara son fiyatınız ne olur Tşkler

@WoltranTs Merhaba, 1-2 kullanacaksanız fiyatına göre kalitesi iyi olan 5 yıl garantili Global 300 TL, 3M BS serisi 300 TL veya 3M FX serisi 500 TL tavsiye ederim. Peşin fiyatına 4 taksitle ödeme yapabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve randevu için 0553 668 9292 arayabilirsiniz.

İyi günler dilerim.

EMR garajda daha önce Polo GTi, daha sonra da Pejo 308 marka arabalarıma film çektirmiştim. Eğer audi'de film olmasaydı yine EMR'ye giderdim.

İlginize tşk ederim. Cumartesi gününe randevu aldım. Ancak 4 taksitte küçük bir vade farkı ekliceklerini belirttiler.

Aracımızın işlemleri başladı. 3m bs serisi bulanık bir görüntü verir denildi. Global cam filmine yöneldik. 35 lik olan takılıyor şuanda. Son durumunuda paylaşırım. Sizce stoplarıda en ince filmle kaplattırsam mı. Nasıl olur ki

FF1B2FC2-4C97-4D9C-8965-840E66DE76B2.jpeg

Aracımızın işlemleri başladı. 3m bs serisi bulanık bir görüntü verir denildi. Global cam filmine yöneldik. 35 lik olan takılıyor şuanda. Son durumunuda paylaşırım. Sizce stoplarıda en ince filmle kaplattırsam mı. Nasıl olur ki

Ekli dosyayı görüntüle 36815
Hocam araç zaten koyu olduğundan bence gerek yok stoplara. Ama tercih meselesi tabiki.

Merhaba,iyi işlerniz olmasını dilerm.
Golf7 aracım için uygun zamanda geleceğim.Şunu öğrenmek istiyorum.
Yaptırmak istediğim;
1-kızım arkada çok güneş alıyor diye hiç bilmeden 1-2 saat mola vereceğimiz yerde taktırdım çıkarırken hiç problem yaşamazsınız dediler,bunu çıkarıp 3m takabilir misiniz?
2-aldığımdan beridir hiç pasta cila yaptıramadım 4ay oldu kapılarda ufak taş izleri var boyayı almamış göçük şeklinde.Bu işlemlerde de yardımcı olur musunuz?
3-Arabayı baştan sona size bıraksam oluru var mı doktor bey

43baa1cc74f7171115bc59ddbab06ffb.jpg

...

Bütün camlara 35 lik Yaptırdım ama begenmedim ince oldu. Yaptırıcaklara arka camları 20 lik yaptırmasını öneririm. Tesiste örnek cam felan yoktu internetten gördüğüm kadarıyla seçtim ben. Kabarcıklar felan var camlarda ancak 4-5 gün sonra geçicek denildi. Kapı lastikleri resimdeki gibi kesilmiş o üzdü baya. Ön cam kelebeklerine film çekilmedi sizde de öyle mi bilmiyorum.Önerir misiniz derseniz, orjinal 65 karartmalı camlı araç alın bu işlerle uğraşmayın derim. 

E4DE2CE6-D4F0-4FB2-8D8F-961BB477EC29.jpeg

6CC0B4A3-5E0B-4FE7-9B11-61051BFDF0B0.jpeg

Bütün camlara 35 lik Yaptırdım ama begenmedim ince oldu. Yaptırıcaklara arka camları 20 lik yaptırmasını öneririm. Tesiste örnek cam felan yoktu internetten gördüğüm kadarıyla seçtim ben. Kabarcıklar felan var camlarda ancak 4-5 gün sonra geçicek denildi. Kapı lastikleri resimdeki gibi kesilmiş o üzdü baya. Ön cam kelebeklerine film çekilmedi sizde de öyle mi bilmiyorum.Önerir misiniz derseniz, orjinal 65 karartmalı camlı araç alın bu işlerle uğraşmayın derim. 
/monthly_2020_08/E4DE2CE6-D4F0-4FB2-8D8F-961BB477EC29.thumb.jpeg.b77dac118022267ffa9485f0422ca718.jpeg
/monthly_2020_08/6CC0B4A3-5E0B-4FE7-9B11-61051BFDF0B0.thumb.jpeg.7f22388f830bc08ee7eb02950e76475a.jpeg
Nerede yaptırdınız?

...

@WoltranTs Merhaba, kabarcık vs. gibi durum kalırsa müsait bir zamanda uğrayın değişim yapalım. Kapı fitilleri üzerinden herhangi bir kesim yapmıyoruz. Film ölçüsünü cam üzerinde alıyoruz, fitilleri genelde basınçlı makineler kesiyor. Kontrol edelim falçata kesiğiyse iş yerimiz sigortalı değişim yaparız sorun değil. Kelebek camlara genelde film yapmıyoruz, isterseniz yapılır.

Geri
Üst Alt