En Güzel Golf Fotoğrafları

@frknyldrm @Negatiwe coil olayı bana uzak ama namızsız yapınca güzel oluyor
Çok farklı duruyor gerçekten; ben coilover alsam arkayı lastiğin bir parmak üstü yaparım, sabit durur. (Arkanın ayarı kolay olmuyormuş sanırım)

Kafayı da o zamanki psikolojik durumuma göre ya batsın bu dünya diyip Allah ne verdiyse basarım ya da arkaya göre bir ayara getiririm. :D

Hareket imkanı sunması ve profesyonel bir sistem olması insanı cezbediyor. 

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu araç bu haliyle sağ/sol manevra yaparken ön teker kasis yada çukura düşse çamurluğa sürtmez mi arkadaşlar?
Kasis ve çukur bu şekilde araç kullananların korkulu rüyasıdır. Yavaş geçerler, hızını ayarlayamazsa manevra yapmadan bile sürtebilir.

Kasis ve çukur bu şekilde araç kullananların korkulu rüyasıdır. Yavaş geçerler, hızını ayarlayamazsa manevra yapmadan bile sürtebilir.
Neden o kadar zahmete girerler ki o vakit. Hem para kaybı hem de araç hasarına neden olur.

İlginç demek ki zevkler.

@Negatiwe Utandım şimdi Serdar Abi :)  O sizin güzelliğiniz...

Çok teşekkür ederim ev sahipliğiniz için, ben de sizi ve kardeşiniz Serkan Abiyi tanıdığıma çok memnun oldum.

Siz de kaliteli, güzel insanlarsınız. Sizin kaliteniz arabalarınıza da yansımış, gördüğüm en güzel Golf'lerdi  (y)

Tekrar görüşmek dileğiyle

@Negatiwe maşallah , araçların her biri fabrikadan plakalı gelmiş, gemiden yeni inmiş gibi.

Eğer yeni bir Golf alma durumu söz konusu olursa ben de "gemiden yeni indi stili"nde kullanmak isterim. :masallah:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ates ediyor dedikleri bu mu oluyor

@HONEY  Aynen abi   mangala gerek yok  üstüne baklava xls. 

@ogzogz İstediğin gibi  dizayn eden firmalar var sınır yok   da bende çözemedim  gerçek değilse de  tebrik ediyorum  gerçeğinden daha iyi  grafiklere sahip :)

Geri
Üst Alt