En Güzel Golf Fotoğrafları

gece gece içimden geldi !

bakmakla yükümlü olduğum bu aracın aylık yada yıllık masraf giderlerini karşılayamama durumu yaşıyorum

özel sektörde maaş tehirleri / tıkanmalarda bu zorunluluğa etken oldu 

2. elin dip yaptığı zamanda golften zarar edicez ama belki 2. el 2014/2015 clio da yüzümüz güler alırken

yarın ilan versem diyorum ama şu zamana denk geldik... 2. el piyasa bitik

keşke maddi kaynaklı değilde  A3 e geçmek için ilana çıksaydık iç burkulmadan

manuel tdi 2017 highline  125 fiyat yazıcam sizce fiyat nasıl ? gideri varmı?

km 26 bin

IMG_20181112_175138.jpg

@Savatage Sarı sitede 135 liradan başlıyor fiyatlar. Zamanınız varsa bence 130 ve üzeri yazın derim hocam. Hakkınızda hayırlısı olsun.

gece gece içimden geldi !
bakmakla yükümlü olduğum bu aracın aylık yada yıllık masraf giderlerini karşılayamama durumu yaşıyorum
özel sektörde maaş tehirleri / tıkanmalarda bu zorunluluğa etken oldu 
2. elin dip yaptığı zamanda golften zarar edicez ama belki 2. el 2014/2015 clio da yüzümüz güler alırken
yarın ilan versem diyorum ama şu zamana denk geldik... 2. el piyasa bitik
keşke maddi kaynaklı değilde  A3 e geçmek için ilana çıksaydık iç burkulmadan
manuel tdi 2017 highline  125 fiyat yazıcam sizce fiyat nasıl ? gideri varmı?
km 26 bin
/monthly_2018_11/IMG_20181112_175138.thumb.jpg.3e8c295df4c418b51e86bdb6ac87acc0.jpg
Hocam hayırlı olsun kararınız.Bende aynı durum ve düşüncelerdeyim geldiğimiz durum bu maalesef.Benzin olayını geçtim zaten ben az gezen ve işe servisle gidip gelen biriyim ancak bakım, kasko,trafik sigortasına 2500 tl mart ayında vermek bana biraz ağır gelecek gibi.Clio da gayet güzel dcı yı en az yakan araba diye biliyorum.Aracınızın fiyatı güzel üstü olur altı olmaz derim.Bende heran satılık tsı diye konu açıp piyasa görüşü alabilirim burdan.6 kasa kullandım 7kasa kullandım bundan sonra sıradaki 5 kasa fsı olabilir 40-45 tl ye kadar.

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@AhmetCakmak hocam sahibinden ilanları  Ötv düşüşünü hazmedemiş , fiyatlarını aynen koruyan  ilan sahiplerine ait maalesef

ötv düzenlemesinden önce,  140'a noterde imza ile gidecek araç 

Şu an  125 'e gidiyor anca (sıfırını 145'e veriyor diye duydum bayiler)

Dod 'un geçen hafta aracıma verdiği teklif  113 ???  (karikatür gibi fiyat)   10 bin  DOD kazığını ekleyince  araç  123 .  ben 125 istiycem pazarlıksız. bu manuel dizel  A3 olayıda  benim araca baltayı indirdi tabi ensesine

@slck ocak'ta kasko 1300 

ocakta trf. sigorta 650

ocakta bakım (1500) (1 yıl olacak ocakta  temmuzda 6 aylık bakım zaten yapıldı)

ocakta  MTV taksit  800 

ocakta dizele rağmen yakıt masrafı  600-700 civarı (ayda 2500 km yol yapıyorum)  

toplam 5000 !!!!  

Ben şimdi  bu aracı cami avlusuna bırakıp üzerine ben bakamadım !  alıp sahiplenen baksın büyütsün hayrını görsün notu bırakmayım da ne yapayım. 

Maaş : yazmayım yaaaaaa ......

@metncleaver Hocam ne zaman ve kaça mal oldu? Şimdilerde yeni polo için led takım replika çıkmasını bekliyorum bende.

volkswagen-golf-gti-wallpapers-32636-4871828.jpg

Geri
Üst Alt