En Güzel Golf Fotoğrafları

Amerikaya ilk giden golflerinde oradaki adı “rabbit” di hocam. Gereksiz ama ilginç bir bilgi [emoji4]
Hızlı kaçıyor diye galiba hocam,aklıma bu geldi :)
giphy.gif

@mufayu kesinlikle hocam  :)  Mk1 rabbit gti. Tamirat tadilatta izlemiştim. Mike aracı alıp tamirhaneye götürürken bu araca neden rabbit denildiğini şimdi anladım demişti. Sonra da bu aslında hepimizin bildiği mk1 golf gti diye de eklemişti. 

@Nfk mike'a gerek yok,edd'in kafasının 1/3üyle burada çok iş yapılır. haksız mıyım?😃 gerçi edd yok artık diye biliyorum

• Beğen
Tepkiler: Nfk
@mufayu mike tam bir mezarcı  :)  edd abimiz efsane. Aynen yerine başka biri var ısınamadım ona. 

@HONEY Bülent abi ile Sarıyer taraflarında bol gazlamalı küçük bir buluşma yaptık. :)  Fotoğraf vs çekmeyi unutmuşuz. Ayak üstü çekmiştim ayrılırken.

Bayram öncesi haftaiçi bir şeyler yapalım hazır yasaklar da kalkmışken. Sonrası ne olur bilinmez.

3F839B07-5219-4203-B209-5E22D19266B2.jpeg

723E2B25-16F7-47A6-86CB-66CC9FF202BF.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@AhmetCakmak Ahmet hocam vagfest’in gönderisini paylaşmıştınız instagram’dan. Forumda etkinlikle alakalı henüz bir konu vs. açılmadı ama forum özelinde bir organizasyon oluyor mu? Daha önce böyle bir buluşmaya katılmadığım için forum geçmişini bilemiyorum. Olursa, ertelenen İstanbul buluşmasının provası gibi bir etkinlik olabilir diye düşünüyorum. 

@yunusaktas91 Hocam Ender abi paylaşmıştı destek amaçlı. O tarz organizasyonlar güzel olsa da tam bize göre değil sanki oradaki ortam. Bülent abiyle de biraz konuştuk onu, kendi aramızda buluşma yaparız sayı önemli değil. Maksat birliktelik.

Geri
Üst Alt