Discover pro 9.2 / ve diğer androidler

@coskun023  türkçe dil yüklü olmayacak onları ben yaptırcam değil mi ayrıca baktığımda çerceve de göndermiyolar 

Ürünlerde Türkçe dil var, ayrıca son paylaştığım kulaklı multimedyada çerçeve var, alibaba'daki ürünlerde sanırım çerçeve yok o yüzden araç fotosunu istiyorlar, birde aliexpresten son paylaştığım ürünü alırsanız kargo kısmında DHL yi seçebilirsiniz ücretsiz gönderim diyor satıcı ve 9 günde geleceğini söylüyor

@coskun023 teşekkürler.Alırsam tuşsuz cihaz alacağım fiyatı ali babada uygun şu çerceve olayı nasıl çözülür bilmiyorum.

@coskun023 DHL İle alırsanız  pasaportunuz yoksa gümrük komisunucusuna vekalet vermeniz gerekir astarı yüzünden pahalıya gelir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@sertan hocam aynen dediğiniz gibi DHL nin tek avantajı 9 günde gelmesi, diğeri ise 30 gün içinde gelir beklenebilecek bir süre aslında.

alibabadan sipariş verirseniz satıcıdan tnt kargo ile göndermesini isteyin yoksa dhl  ile gelirse en az %40vergi çıkma ihtimali yüksek 

11.05.2020 güncel discover pro 14.200tl fiyatı

@BG2017 şu an doğuştayım fiyat aldım.birebir tavsiyeniz varsa alabilirim :)

@mufayu 

erel'in verdiği fiyat; 

6" 16200

9.3" 10300gösterge + kontrol ünitesi 14.000tl

bunun için koyacak bir emoji bulamadım :))

@forjust1day  bilseydim isterdim kusura bakmayın.Aracımı cuma aldım,çok hakim değildim bu konulara.Avek'i de arayacağım sorarım onlara.Erel'den aldığım fiyatları yazdım az önce

Geri
Üst Alt