0 ARACA NELER YAPILMALI SİZCE ARKADAŞLAR

MKT86001

Üye
İsim
MEHMET KADİR TOPUZ
ARKADAŞLAR CAM FİLMİ VE KAPUT KORUMA HARİCİNDE BUNLAR YAPILDI ÇÜNKÜ ARAÇ 2019 GOLF HİGHLİNE 1.6 TDİ DSG

@MKT86001 önce sıfırın tadı çıkarılmalı hocam zamanla sitede uygulanan uygulamalar yapılabilir 

Metal pedal seti 

Gizli kodlar

AliExpress den alınan ufak tefek koruyucular 

Tercihe bağlı boya koruma 

Yıkama koruma ürünleri

VS.. 

Hayırlı olsun güle güle kullanın :) :sofor:   Kendimce yeterli bu söylemiş olduğunuz harici yaptırmış olduklarınız

Sorması ayıp ne kadara mal ettiniz 

Komple koruma filmi kaplatin derim ben.Daha sonra gizli ozellikler.Butceniz varsa retrofit donanimlar koltuk isitma amblem kamera vs gibi

Moderatör tarafında düzenlendi:
R line pedal yapın cok hoş birde farlara da koruma filmi çekilebilir.

R LİNE PEDALI NERDEN TEMİN EDEBİLİRİM 

FARLARA KORUMAYI REKLAMCI ÇEKER SANIRIM 

@MKT86001 hocam öncelikle aramıza hoş geldiniz. Forumlarda büyük harf kullanarak yazmamaya özen gösterin lütfen. 👍

Gizli özellikler ilk iş olabilir.

Hayırlı ugurlu olsun kazasız binmeniz dilegiyle yapılanlar dışında havuzlu paspas ve bütceniz varsa seramik kaplama arac ne renk bu arada

Gizli özellikler kesin acılmalı en hoşuda ambiyans aytınlatma renkleri ben aracı galerinden cıkarır cıkarmaz gizli özellik ordanda seramige verdim cam tavan varmı aracta

Öncelikle hayırlı olsun. Fazla zaman kaybetmeden seramik kaplama  yada benzer uygulamalar yaptırırsanız pasta cila masrafından yırtarsınız. Onun dışında pedal kaplamasını değiştirip gizli özellikleri açtırın derim ( yakınlarda olmadığı için 2015 model aracımda hala açtırtamadım.. ) Bunlar dışında iç-dış temizlik ürünü bezlerinizi temin etmeniz yeterli olacaktır.

Geri
Üst Alt