Golf 7 Highline ACT mi yoksa Yeni Superb ACT Prestige paket mi?

yusuf

Yönetici
İsim
Yusuf
Superb efsane olabilecek bir araç ile çıktı karşımıza. Herşey güzel görünüyor. Böyle bakınca bizim araçtaki opsiyonlar müthiş pahallı geldi gözüme. Hadi kafa yorun biraz :)

931_1cd8c17591eb36ca29d4637d08fc017b1dd6cf4a.jpg

933_993ec7784cb8dbabb0900c29e7a8775993d1a6eb.jpg

superb s=uptoso

Superb 2.0 TDI Green Tec DSG 4x4 / 190 HP 154.900 TL  :( '  &:

@yusuf

Değerli Yusuf Hocam,

Suberb in yeni kasası 1 yılı tamamlamadan almak ciddi risk. Malumunuz her yeni çıkan kasa kendince bazı sorunları fark ediliyor farklı kullacılar tarafından farklı koşullarda kullanıldıkça. Benim tavsiyem bu gençlik hastalıklarının fabrika güncelleme ve revizyonları sonrasında almak daha az başınızı ağrıtabilir.

Ben oyumu ACT den yana kullanalım.

silvershadow dedi:
@yusuf

Değerli Yusuf Hocam,

Suberb in yeni kasası 1 yılı tamamlamadan almak ciddi risk. Malumunuz her yeni çıkan kasa kendince bazı sorunları fark ediliyor farklı kullacılar tarafından farklı koşullarda kullanıldıkça. Benim tavsiyem bu gençlik hastalıklarının fabrika güncelleme ve revizyonları sonrasında almak daha az başınızı ağrıtabilir.

Murat Hocam, eğer olurda skoda bayine yolunuz düşerse, incelemenizi okumayı çok isterim..

gdervisoglu dedi:
@yusuf

Değerli Yusuf Hocam,

Murat Hocam, eğer olurda skoda bayine yolunuz düşerse, incelemenizi okumayı çok isterim..
Değerli Hocam,

Sizin için yolumu düşürmeye çalışacağım. .. :'(

s=s15

087-2223F-podval-1-Superb-OHV_iPadBBBBB.jpg

1940-superb-4000-3.jpg

skoda_superb_1934_by_medvjed_cz-d5h9kgh.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt