Cd çikartma sorunu

KabileReisi

Katılımcı Üye

İsim
Mehmet MAKAS
Hic bir sorun yoktu cd'den dinliyordum muzigimi neyse durdum falan yeniden actim kontagi park asistani devrede olunca ses kisik oluyo diye umursamadim sonra bir baktim ki ses yok yukleniyor falan yaziyo r ama yine bir olay yok hafiza kartini cikattim falan acaba o mu etki etti diye yine ayni. Cd cikartmaya bastigim halde cikmiyor falan  sikinti anlayacaginiz nasil olacak hic bilmiyorum servis yolu gozuktu galiba

KabileReisi dedi:
Hic bir sorun yoktu cd'den dinliyordum muzigimi neyse durdum falan yeniden actim kontagi park asistani devrede olunca ses kisik oluyo diye umursamadim sonra bir baktim ki ses yok yukleniyor falan yaziyo r ama yine bir olay yok hafiza kartini cikattim falan acaba o mu etki etti diye yine ayni. Cd cikartmaya bastigim halde cikmiyor falan  sikinti anlayacaginiz nasil olacak hic bilmiyorum servis yolu gozuktu galiba
Geçmiş olsun Hocam

@silvershadow

Dukkani erken kapamistim dolasayim dedim oda icimde kaldi gercekten bu aksam zor uyurum herhalde

KabileReisi dedi:
@silvershadow

Dukkani erken kapamistim dolasayim dedim oda icimde kaldi gercekten bu aksam zor uyurum herhalde
Araba çizildi diye uyuyamamıştım ilk defasında...

Zamanla ufak tefek şeyleri dert etmemeye başlıyor insan.

Mutlaka çözümlenecektir konu... ;)

@silvershadow

Sabah kalktım ilk iş arabaya indim kontağı açtım ve mutlu son :D Sanki dün gece beni uğraştıran o değilmiş anında açıldı cd çıkartmakta da bir sorun olmadı. İçim rahatladı gerçekten  &:

silvershadow dedi:
@silvershadow

Araba çizildi diye uyuyamamıştım ilk defasında...

Zamanla ufak tefek şeyleri dert etmemeye başlıyor insan.

Mutlaka çözümlenecektir konu... ;)
hocam bende o taş göçüğüne fena taktım 1-2 gün , teorik olarak tüm kaporta göçüğü düzeltme yöntemlerini öğrendim sanırım :) o takma hali geçmeye başladı biraz , yavaş yavaş. kaza da bela da Allah tan , böyle düşününce daha rahatladım ve takmıyorum ilk günki gibi. mükemmelliyetçi olmak hiç iyi bir şey değil.

Allah daha büyük kaza bela vermesin.

@Rust  Aynen hocam fakat durduk yere olunca üzüldüm ister istemez diğer araçta bu kadar sorun yapmıyordum da buna şimdi daha dikkat ediyoruz diye böyle oluyor sanırım. Sakınan göze çöp batarmış hesabı bizimki :)

Geri
Üst Alt