Kendi tasarım ve uygulamalarımız

MaşAllah @fatihan Hocam..

Bir de 17 pretoria'ların nasıl durduğu ayrıntısını görebilirsek :)  , jant bakıp duruyorum bende. 

Yay düşünüyor musunuz?

Teşekkür ederim. Yaylarım vardı djonlardayken. Şimdi kullanmıyorum artık sattım kullandığım yollardan dolayı. Ama biraz basacağım orjinalleri. Ben durbanın zamanı geçtiği ve herkes ondan taktığı için pretoria taktım çok memnunum çok güzel duruyor. Buluşmaya gelirseniz yakından incelersiniz[emoji6]

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MaşAllah@fatihan Hocam..Bir de 17 pretoria'ların nasıl durduğu ayrıntısını görebilirsek [emoji4] , jant bakıp duruyorum bende. 

Yay düşünüyor musunuz?
Teşekkür ederim. Yaylarım vardı djonlardayken. Şimdi kullanmıyorum artık sattım kullandığım yollardan dolayı. Ama biraz basacağım orjinalleri. Ben durbanın zamanı geçtiği ve herkes ondan taktığı için pretoria taktım çok memnunum çok güzel duruyor. Buluşmaya gelirseniz yakından incelersiniz[emoji6]SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
48987efe0cf164d837203ffd1c24b2f4.jpg

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bagaj kapağındaki yazıların iptali ve 4 egzoz çıkışı denemesi :)  Beğenmedim, küçük duruyor 4 tane olunca IMG_0529.jpg

Paslanmaz çelik diye satılan Bagaj koruma çıtası araç rengine boyananilrmi? Boya tutarmı bu parça ?

Ç

@Turkishkhanbenim tahminim o parca boyanmaz ama o parcayi kaplamayida dusunebilirsiniz bence 
Bugün s dizayn'a mesaj yolladım şu cevabı verdiler: "Merhaba; Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Sormuş olduğunuz ürün krom malzemedir ve boya yapılmasını tavsiye etmiyoruz. Ama illa boyamak istiyorsanız boyayabilirsiniz. İyi günler dileriz." 

Boyarsanız tutmaz ama illa boyamak istiyorsanız boyayabilirsiniz anladım ben.

Ç

Bugün s dizayn'a mesaj yolladım şu cevabı verdiler: "Merhaba; Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Sormuş olduğunuz ürün krom malzemedir ve boya yapılmasını tavsiye etmiyoruz. Ama illa boyamak istiyorsanız boyayabilirsiniz. İyi günler dileriz." 

Boyarsanız tutmaz ama illa boyamak istiyorsanız boyayabilirsiniz anladım ben.
Bence hic boya tutmaz ama siz yinede boyarsaniz kisa surede atar demis öz türkcesi :)

Krom malzemenin üzerine direk boya atarsanız, tutsa bile zamanla boya dökülür. Zımpara, astar vs.den sonra boya atarsanız daha sağlıklı olur. Ama bence gereksiz olur. Ürünün krom olması görünüş ve kalite hissi açısından.

Arkadaşlar aliexpress ten aldığım abt marşpiyel bugün geldi. satıcı astarlı boyaya hazır ürün gönderecekti parlak siyah malzeme göndermiş. sitede tartışma açtım. bu arada sanayide boyacıya götürdüm  boyacı bunun boyanamayacağını söyledi. ford servise götürdüm boyanır ama işimiz çok dedi muhtemelende çok para isteyecekti. malum yarıyıl tatili geliyor maraş hatay çevresinde olacağım bu marşpiyelleri götürsem oralarda boyatabilirmiyim? boyanırmı bu malzeme? yoksa gerimi göndereyim?

IMG_9855 (1).JPG

Arkadaşlar aliexpress ten aldığım abt marşpiyel bugün geldi. satıcı astarlı boyaya hazır ürün gönderecekti parlak siyah malzeme göndermiş. sitede tartışma açtım. bu arada sanayide boyacıya götürdüm  boyacı bunun boyanamayacağını söyledi. ford servise götürdüm boyanır ama işimiz çok dedi muhtemelende çok para isteyecekti. malum yarıyıl tatili geliyor maraş hatay çevresinde olacağım bu marşpiyelleri götürsem oralarda boyatabilirmiyim? boyanırmı bu malzeme? yoksa gerimi göndereyim?
/monthly_2017_01/587d3d69489d6_IMG_9855(1).thumb.JPG.661d9ed5f2e6ed1c370fc3c452651796.JPG
Ne kadara mal oldu? Bence scothla parlaklığını alıp beyaz boyayı atabilirsin. Kim diyor boyanamaz diye. Maslakta benim boyacı halleder

Geri
Üst Alt