Aliexpress Alınabilecek Ürünler Listesi 2019

bir buluşma olsun alacam size baklava ama zor:)
Ustad geç olsun da sağlık olsun inşallah

Kartalin arkasinda satilan bezelyeden yapilan baklava olmasinda

Son zamanda 2 kargo geldi bana . Bir bez almıştım denemek adına kendisi kadar vergi çıktı ona da :)  

@bunyamin81 Konunun en üstüne ekleyelim hocam dikkat ürünler bağımlılık yapıp cep yakabilir diye.  :lol:  Şaka bir yana, dolar 6.9-7 civarında olmasına rağmen halen daha yurtiçindeki çoğu ürünlerden daha uygun fiyata geliyor Aliexpress. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
23 martta pedal seti sipariş vermiştim, onunla beraber kapı eşiği golf yazısı söylemiştim o 28 günde falan geldi. Ama bu siparişte  bir sorun var sanırım. Takip özetini yüklüyorum buraya bilgisi olan varsa paylaşabilir mi? Screenshot_2020-05-17-15-38-42-883_com.android.browser.jpg

23 martta pedal seti sipariş vermiştim, onunla beraber kapı eşiği golf yazısı söylemiştim o 28 günde falan geldi. Ama bu siparişte  bir sorun var sanırım. Takip özetini yüklüyorum buraya bilgisi olan varsa paylaşabilir mi? Ekli dosyayı görüntüle 32604
RH122195598TR PTT kargo takip numaran bu hocam.

20 Nisan da gümrükten geçip 27  Nisanda dağıtıma çıkmış teslip edilemeyip iade olmuş şuan başakşehir ST.ULUSLARARASI PİM de yakınsanız gidip sorun

@kralmali hocam gelen giden olmadı valla öyle bişey imkansız güvenlik var 7 24 zaten orası teslim alıyor yine ptt nin katakullisi... Yasaktan sonra hemen gidicem zaten tahmin ettim biraz inşallah geri gitmez😥

@kralmali hocam kaç gün bekliyor ptt de bilginiz var mı birde nasıl ulaştınız takip numarasına ptt

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Raban7 hocam ben de daha önce yaşadım bu durumu. ptt dekilerln söylediği kadarıyla 1 hafta 10 gün tutup iade ediyoruz dediler. iadeye düşen ürünü ne kadar uğraştıysam da geri döndüremedim malesef :(  

Geri
Üst Alt