Aliexpress Alınabilecek Ürünler Listesi 2019

2020 konusunu yavaş yavaş hazırlamaya başlayacağım. Ürün tavsiyeleri yorumlarda epey var ama 2020 konusunda yer almasını istediğiniz paylaşılmamış ürünleri paylaşırsanız ona göre ekleriz konuya. Önceki yorumlarda da tavsiyeler tek tek kontrol edilecek.

Siparişim bugün gelmişti, az önce taktım, anca zamanım oldu. 

Tuşlarıda sipariş etmiştim onlarda bugün yarın gelir onlarıda değiştireceğim. Yalnız uzun olan parça tam oturmuyor. 

Ancak görünüş itibari ile ben iyi buldum. Sizce sadece altı mı takmalıyım yoksa böyle iyi mi? 

Ekli dosyayı görüntüle 26608

Ekli dosyayı görüntüle 26609

Ekli dosyayı görüntüle 26610

Ekli dosyayı görüntüle 26611
bu şekilde kullanmak daha mantıklı sanki. Anahtar yere düştüğünde metal aksam koruma da yapacaktır aynı zamanda agır durup şık görünüşü de hoş.

bu şekilde kullanmak daha mantıklı sanki. Anahtar yere düştüğünde metal aksam koruma da yapacaktır aynı zamanda agır durup şık görünüşü de hoş.
Sağolun Ender hocam, tek can sıkan tarafı uzun parçanın tam oturmayışı, onada bakmadığım sürece sorun yok, görünüş itibariyle evet ağır ve şık duruyor. Mat metal. 

Direksiyonun alt kısmı için tasarlanan mat krom görünümlü parça. Ürün plastik, fena gözükmüyor ama çok kaliteli bir şey de olmadığı belli. 
Bu ürün için 9 TL, gümrük vergisi, damga vergisi ve gümrük sunma ücreti olarak da toplam 15,xx TL ödeme yaptım.

Ürün linki: https://tr.aliexpress.com/item/32787272481.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.b4004c4dU9nC0b

gnvfcnbv.jpg

P_20200111_163818.jpg

Güncel: Bugün montajını yaptım, fena durmadı. Maksat değişiklik olsun, sıkılırsak çıkartırız. :)

P_20200112_164248.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
hayırlı olsun..

bende geçen gün rastladım aynı ürüne

düşündüm alayım mı diye

mat krom ve tuş takımı (benimki bir miktar yıprandı) gayet şık olmuş 
Tavsiye ederim hocam, özellikle mat çok hoş duruyor. Tuş takımıda yıprandıysa mutlaka değiştirin. 

@Recep Gül Tuş takımını nereden almıştınız ve kendimiz kolay değiştirebilir miyiz sevgili arkadaşım. 
Ürünü burdan sipariş verdim hocam, 

€ 1,68  21%OFF | OkeyTech yedek lastik 3 düğmeler flip araba anahtar düğmeler Fob Golf 7 için 4 5 Mk4 6 Skoda Octavia koltuk leon Ibiza Altea
https://a.aliexpress.com/c19xN0Q9l

Takması çok basit, arka pil kapağı çıkartın,ardından alt kısımdaki anahtarlık kısmından geriye doğru ittirin, tuş takımı yap boz misali alttan yukarı doğru kaldırın vida falan yok yenisinide aynı şekilde takın. 

Güncel Vagcom linki varmı acaba AliExpress te bulamadım bir türlü değişik isimlerle cihazlar var 

Geri
Üst Alt