Camların kapanması için ne yapmak lazım

reko

Katılımcı Üye

İsim
ReKo
Araç
GOLF 1.2 TSI COMF. MANUEL
arkdaslar nereye soracagımı bılemedım buraya sorayım dedım ..diyelim camları actık aracı stop ettik anahtarı aldık aractan cıktık camlar acık kaldı kapamak için tekrardan kontgı acmak gerekıyor ..corsada anahtarın kapı kapama tusuna devamlı bastıgımda camlar kapanıyordu..bızım aracta bu olay nasıl olacak..

reko dedi:
arkdaslar nereye soracagımı bılemedım buraya sorayım dedım ..diyelim camları actık aracı stop ettik anahtarı aldık aractan cıktık camlar acık kaldı kapamak için tekrardan kontgı acmak gerekıyor ..corsada anahtarın kapı kapama tusuna devamlı bastıgımda camlar kapanıyordu..bızım aracta bu olay nasıl olacak..
Aynı şekilde anahtarın açma ve kapama tuşuna bir kaç saniye bastığınızda açma ve kapama işlemi gerçekleşmektedir.

umut_oem dedi:
Aynı şekilde anahtarın açma ve kapama tuşuna bir kaç saniye bastığınızda açma ve kapama işlemi gerçekleşmektedir.
alla alla bende olmadı..ya yapamadım yada baska birsey...akşam denıcem bakalım...

@reko

Menude ayarı var hocam açma kapamada. Camlar kumandadan kapansın diye.

yusuf dedi:
@reko

Menude ayarı var hocam açma kapamada. Camlar kumandadan kapansın diye.
menudemı var boyle bır yer dıkkat etmedım..demekkı dogru hatırlıyormusum kapanmıyor mevcut durumda  ayardan sonra tekrardan bakıcam..

ilk zamanlar kurcalarken görmüştüm ayarları var menüde ondan sonra bir sorun kalmaz büyük ihtimal.

reko dedi:
Değerli Hocam;

Anahtarın kapıları kapatma tuşuna elinizi tüm camlar ve varsa açık panoramik cam tavan kapanana dek basılı tutmak yeterli.

Fabrika ayarları default olarak açık gelir bu özelliğin.

@reko

KONFORLU AÇMA İŞARETLİ OLMALI

RADYODAN MENÜYE GİRİNCE

@silvershadow tamamdır hocam dün bastım kapandı..ancak 2 sn basmak lazım ben 1 sn beklıyormusum demek ki..

Geri
Üst Alt