VAG-COM Kodlamalarla İlgili Genel Paylaşım Konusu

@yusuf,İlginize çok teşekkür ederim,umarım görüşme imkanımız olur:))

@Jesi Hocam aracınız şimdiden hayırlı olsun, güzel günlerde keyifli sürüşler dilerim [emoji4] Kodlamalar için ben de Dudullu / Çekmeköy tarafındayım, uygun bir zamanda memnuniyetle yardımcı olurum.

iPhone using Tapatalk

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sayın@erkanz nazik ve duyarlı yaklaşımınızdan dolayı teşekkür eder yardımlarınızı dört gözle beklediğimi ifade etmek isterim.

Saygılarla.

Sent from my iPad using Tapatalk

Türkiyede satılan kablolar pahalı. aliexpreste 18 dolara uygun 12.12.0 VAG kablolarından var.  inteface hatası vermiyor denenmiştir. bende çinden aldım. sizlerde aliexpresten alın derim. Ayrıca 28-29 Dolara 14.10.2 sürüm kablolar var. Windows xp, windows 7, Windows 8 de çalışır. Her ikisinin de desteklediği tüm modeller Audi,Seat,skoda,VW araçları için.  Gerçi en son 15.7 sürüm çıktı. 25 dolara. 14.10 sürüm yerine bu alınabilir. yapılacak işlemleri fazlasıyla karşılar ve destekler.

14.10 sürüm kablo 2014 ün 10. ayından sonraki araçları destekler.  Bu sebeple 14.10 sürüm diye adlandırılır. 1998 – günümüz arası tüm Volkswagen - Seat - Skoda - Audi araçları destekler.

12.12.0 sürüm kablo ile de 2014 yılı 10. aydan önceki araçlarınızın gizli özelliklerini açabilirsiniz. Şayet aracınız belirttiğim tarihten önceki model ise bu sebeple 14.10 sürüm kablo almak yerine daha hesaplı olan 12.12.0 sürüm kabloyu alabilirsiniz. bilginize.

2015 yılının 7. ayından itibaren üretilen araçlar içinde 15.7 sürüm kabloyu alacaksınız arkadaşlar. Windows xp, windows 7, Windows 8 ve Windows 10 da çalışır.

Bu mağazadan 15.7 sürüm kabloyu sipariş verebilirsiniz. 25 Dolar olan tüm kodlamaları açar ve daha uygun. 

Bu iki mağazadan alınabilir.

http://tr.aliexpress.com/store/1171252?spm=2114.010208.8.19.9nI0Tm

http://tr.aliexpress.com/store/1472041

VAG-COM-12-12-3-VAGCOM-12-12-VCDS-HEX-CAN-USB-Interface-FOR-VW-AUDI.jpg
Arkadaşlar 15.7.1 kablo siparişi veriyim dedi aracımı ocak ayında aldım. 2015 model olup satıcıya almadan sorayım deyince verdigi cevap:vag.jpg

Aracını yakın zamanda teslim alıpta 15.7 sürüm kabloyla kodlama yapan var mıdır? Nereden temin edebilirim?

Arkadaşlar 15.7.1 kablo siparişi veriyim dedi aracımı ocak ayında aldım. 2015 model olup satıcıya almadan sorayım deyince verdigi cevap:Aracını yakın zamanda teslim alıpta 15.7 sürüm kabloyla kodlama yapan var mıdır? Nereden temin edebilirim?
2016 Seat Leon, 2016 Audi A3'te sorunsuz çalışıyor. 2016 Golf'e bağlanma şansım olmadı ama@ansolak Ahmet hocamın model yılını bilmemekle aracı baya yeni ve 15.7 sürüm kablo onda sorunsuz çalışıyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

2016 Seat Leon, 2016 Audi A3'te sorunsuz çalışıyor. 2016 Golf'e bağlanma şansım olmadı ama@ansolak Ahmet hocamın model yılını bilmemekle aracı baya yeni ve 15.7 sürüm kablo onda sorunsuz çalışıyor. Sent from my iPhone using Tapatalk
Aralik 15 cikisli arac 2016 sasi kodlu 2015 model golf7 gayet guzel calisiyor.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@jajaja Cihan hocam yaptığımız kodlamalar konusunda yorumlarınızı alsak :)

Pek yaptırma taraftarı değildiniz şuan nasıl hissediyorsunuz :)

@burak_ Mangal ustamız Burak hocam öncelikle dün için teşekkür ederim.

Kodlamadan sonra kalkışlarda değişiklik hissettiniz mi ?

@kimi-emdSemih hocam siz benim aracı kullandınız ancak size ACT Mode [emoji767] (@erkanz )açmayı unuttuk kusura bakmayın dönüş yolunda aklıma geldi.@ansolak Ahmet hocamı yakalayın da açalım isterseniz :)

@muratoz Murat hocam arka stopların gündüz yanması olayında sinyalle fren lambası arasındaki iki kırmızı ledi aktif etmeyi unuttum. Kablonuz varsa ya da Ahmet hocamı yakalarsanız haber verin onu da açalım :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Orhan Hocaolmuyor hocam benim ortalamam zaten nedense hep yüksek agresif sürüşten galiba 

@erkanz hocamız buldu bunu var olan birsey ama tespıt yerini bilmiyorum 

bu kodu bana söylediğinde tedirgin oldum ama 0 100 de far oluyor sonradan

sırayla yükledik bir sorun olmadı 122 bg yine aynı

ama ara hızlanmada tabiki 100e kadar olan hızlarda etkili :'(

@Orhan Hocabencede ama bunu degerli 

@erkanz @MSEhocamız tavsıyede bulundu vag com paylaşim konumuza onlardan birinin eklemesı daha uygundur  :)

bu arada artık kodlamaları çok fazla kovalamıyorum hepsını açtım birde belli bir derecede nasıl yapıldıgını çözdüm :D

Geri
Üst Alt