Pasifik Mavi Golf Aşkı

byfortius

Üye
İsim
Muhammed
Uzun bir bekleyiş sonrası Pasifik Mavi Golf'ümüz teşrif etti...

Benim için Volkswagen Golf Aşkı 2012 yılındaki AutoShow'da Golf 7'nin lansmanıyla başlamıştı... O zamanlar sipariş vermek istesem de ailemin de yönlendirmesiyle vazgeçmiştim... Fakat geçen yıllar içinde içimdeki Golf Aşkı hep taze kaldı... Pasifik mavi rengin güzelliği, aracın duruşu ve bakışı beni hep çok etkilemişti...

2015'e geldiğimizde ise artık hayalleri gerçekleştirmenin zamanı gelmişti... Uzun araştırmalar ve bayi ziyaretleri sonrası Vw Golf 1.2 TSI BlueMotion Comfortline + Sürüş Konfor Paketi + 17" Dijon Jantlı aracımıza kavuştuk...

İzlenimlerimi ve satın alma sürecini makale halinde uzun uzadıya yazmaya başlayacağım fakat Golf'ten inmek dahi istemiyorum  &:

Araçlarına kavuşmayı bekleyen arkadaşlarımıza sabır, kavuşan arkadaşlarımıza ise kazasız ve mutlu sürüşler diliyorum...

vLma8D.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

byfortius dedi:
Merhaba Arkadaşlar,

Uzun bir bekleyiş sonrası Pasifik Mavi Golf'ümüz teşrif etti... Detaylar yakında...

vLma8D.jpg
Allah kaza bela vermesin hocam. Darısı basımıza. Yalnız guzel bir birliktelik olmus siz mavi araba mavi birbirinizi tamamlıyorsunuz hocam :)

@mcanerol

Teşekkür ediyorum hocam... İnşallah sizde aracınıza kısa sürede kavuşur ve iyi günlerde kullanırsınız...

Mavi rengi hep sevmişimdir, maviler buluşsun istedim...

Hayırlı uğurlu olsun sayın hocam :) kazasız,belasız,iyi günlerde kullanın inşallah

@Umut

@Furkan

Güzel dilekleriniz için teşekkür ediyorum... Tüm arkadaşlarımız için kazasız ve keyifli sürüşler dilerim...

hayırlı olsun , Allah nazardan saklasın.

byfortius dedi:

Benim için Volkswagen Golf Aşkı 2012 yılındaki AutoShow'da Golf 7'nin lansmanıyla başlamıştı... O zamanlar sipariş vermek istesem de ailemin de yönlendirmesiyle vazgeçmiştim... Fakat geçen yıllar içinde içimdeki Golf Aşkı hep taze kaldı... Pasifik mavi rengin güzelliği, aracın duruşu ve bakışı beni hep çok etkilemişti...

2015'e geldiğimizde ise artık hayalleri gerçekleştirmenin zamanı gelmişti... Uzun araştırmalar ve bayi ziyaretleri sonrası Vw Golf 1.2 TSI BlueMotion Comfortline + Sürüş Konfor Paketi + 17" Dijon Jantlı aracımıza kavuştuk...

İzlenimlerimi ve satın alma sürecini makale halinde uzun uzadıya yazmaya başlayacağım fakat Golf'ten inmek dahi istemiyorum  &:

Araçlarına kavuşmayı bekleyen arkadaşlarımıza sabır, kavuşan arkadaşlarımıza ise kazasız ve mutlu sürüşler diliyorum...

vLma8D.jpg
Değerli Hocam;

Öncelikle Hayırlı Uğurlu olsun.

Güzel günlerde sevdiklerinizle kullanmanızı ve yüzünüzdeki bu aydınlık tebessümün hiç eksilmemesini dilerim..

Maşallah

silvershadow dedi:

vLma8D.jpg
Değerli Hocam;

Öncelikle Hayırlı Uğurlu olsun.

Güzel günlerde sevdiklerinizle kullanmanızı ve yüzünüzdeki bu aydınlık tebessümün hiç eksilmemesini dilerim..

Maşallah
@silvershadow Hocam, iyi dilekleriniz için çok teşekkür ediyorum... Siz değerli üstadlarla sevincimizi paylaşmak mutluluğumuzu bir kat daha artırıyor... Uzun bir bekleyiş sonrası insanın tutkusuna kavuşması da ayrı bir duygu... Kazasız ve keyifli sürüşler dilerim...

Geri
Üst Alt