Boydan boya anahtarla çizik ,önerileriniz?

DrMobile

Üye
İsim
drmobile

Daha geçen ay almıştım eşime arabayı , çizmişler tatil yerinde

Ne yapabiliriz? Boya şart mı ?

601_38dcbed4d31ebf4d131e9e3a3f0e42d0943e7469.jpg

603_0b853fb9a8689008feb24a0b5a03f9b9a8862ecd.jpg

605_15ddc75a202768761bc1a68c2affda4de0209df5.jpg

607_c40edaaa352c38387685e1cdb59d6ca7f21510c7.jpg

Geçmiş olsun. İnsanı insandan nefret ettiriyorlar. Bunları görünce aracı komple folyoyla kaplayasım geliyor.

Çizik gidermede uzman çeşitli yerler var. Boyaya gerek kalmadan halledebilirler sanırım.

bence boya yaptırmayın, ince zımparayla zımparalayıp sonra rutus boyasıyla doldurup, cila vs ile neredeyse görünmez hale getiriyorlar. internette videoları var bu tip iş yapan yerlerin, bulup bir tane götürün derim. boya hiç tavsiye etmem böyle bir şey için, anlamı olmasa da direkt değer düşürücü bizim piyasada.

Dark975 dedi:
bence boya yaptırmayın, ince zımparayla zımparalayıp sonra rutus boyasıyla doldurup, cila vs ile neredeyse görünmez hale getiriyorlar. internette videoları var bu tip iş yapan yerlerin, bulup bir tane götürün derim. boya hiç tavsiye etmem böyle bir şey için, anlamı olmasa da direkt değer düşürücü bizim piyasada.
Bende öyle düşünüyorum , RS servise götürecekler yarın edirnede , bakalım ne diyecekler .

Onlarda bu yolu söylerlerse bunu yapacağız mecburen

Boyanmasını bende istemem , ama bakacağız durumlara artık.

tamamının değil , insanının %80 inin medeni oldugu bir ülke görmeye ömrümüz yetecek mi acaba

DrMobile dedi:

Daha geçen ay almıştım eşime arabayı , çizmişler tatil yerinde

Ne yapabiliriz? Boya şart mı ?
İçim sızladı, boğazım düğümlendi.

Kıskançlık, haset, düşmanlık, hayata kızgınlık, bilinçsizlik, eğitimsizlik, vandalizm...

Adına her ne derseniz deyin.....

Nedeni burada saymadıklarımızdan biri de olsa..

Sonucu değiştirmeyecek...

Bu ve benzeri insanlık dışı ve hasmane davranışlar sürecek.

Tam çamurluğumda daha aldığımın ilk haftası anahtarla yapmışlardı bir  benzerini  bana..

Ne denir ki böylelerine?

Bence de boyatmayın. Nacizane bu konudaki fikrim, çiziği boylu boyunca aynı olarak görmeyin her yerde farklıdır. Çünkü çizen "hayvan" her yere aynı güçle bastırmamıştır. Yapılması gereken de değişkendir dolayısıyla. Çizik kenarlarının yumuşatılıp içinin duruma göre doldurulması gerekir.

Bu konuyla ilgili şu videoya göz atın isterseniz, ingilizceniz yoksa çeviri yardımı da verebilirim memnuniyetle. Tekrar geçmiş olsun.

Arkadaşlar , araç şu an Edirne Mercan VW servisinde ,

Pasta yapılacak , ama kapı kolunun altındaki yer sıkıntı , oraya rötüş ya da boya yapılacakmış .

Karar da veremedim .

Rötüş yaptırıyorum , resimleri paylaşacağım buradan

Arkadaşlar pasta ve rötüş yaptırttım , salı günü tekrar gidecek zımparaya

VW Edirne Mercan , ücretsiz olarak yaptı bunları.

Geçmiş olsun, ilk ve son olur umarım

@DrMobile Geçmiş olsun, maalesef böyle saygısız, terbiyesiz ne denirse artık insanlar her yerde.

Geri
Üst Alt