2015 Golf'ten sonra 2018 BMW 318i M Sport'a geçiş.

Benimki sanırım rodaj süresinden dolayı 10-12 litre altına inmiyor abi dikkat etsem de.

Teşekkür ederim hocam :)   Aynı motordan bahsediyoruz. Yakıt verileri de birebir aynı. Telefondan kontrol için https://www.bmw-connecteddrive.com.tr/app/index.html#/portal/store/Base_RemoteOffer adresinden satın aldım ve direk aracımda aktif oldu. Aynı şekilde BMW online'ı da test etmek amaçlı 1 haftalık aldım ama onu çözemedim. Uzaktan kontrol fiyatı yıllık 120TL. Bence değiyor. En azından aracın camı mı açık kalmıştı kapıları kitledim mi ben endişesi olmuyor. 
Hocam 3 silindir için genelde yapılan yorumlarda tüketimin bir miktar fazla olduğu yönünde. 3.20ied çok güzel bir Motor yakıt yönünden  👍

@silverknight Değerli Arkadaşım Güzel insan Serhat ;Tamamen Gerçek duygularını samimiyet ve kendine has Üslubun ile harmanlayarak yazmış oldugun bu konu adına öncelikle Sana çok Teşekkür ederim. Yeni Aracın da Tekrardan Hayırlı Uğurlu olsun ve kazasız belasız Kullanmanı dilerim. Golf den Bmw ye geçişini ve yaşadıklarının Forum dostlarımız adına fayda sağlayacağını umuyorum. Yeni aracın ile yaşayacağın tecrübelerinden zaman zaman burada yine bahsetmen den mutlu olacağımız kesin :)  

Elimden geldiğince Her Konuda Tüm Forum Dostlarımıza olduğu gibi Sana da  Yardımcı olmak isterim Her daim.. Artık daha da yakınız yaşadığımız şehirler olarak ve bu Arkadaşlığımızın daha da ilerlemesi adına bir fırsattır :)

İyi niyetin mütevazı oluşun ve her şeyden önemlisi ''İnsan'' olman ,bir Arkadaşım olmandan  dolayı  Mutlu olduğumu ifade etmek isterim. Her şey Gönlünce Olsun Kazasız Belasız Güzel Günlerde Keyifle Aracını Kullanman Dileğiyle...

@silverknight Değerli Arkadaşım Güzel insan Serhat ;Tamamen Gerçek duygularını samimiyet ve kendine has Üslubun ile harmanlayarak yazmış oldugun bu konu adına öncelikle Sana çok Teşekkür ederim. Yeni Aracın da Tekrardan Hayırlı Uğurlu olsun ve kazasız belasız Kullanmanı dilerim. Golf den Bmw ye geçişini ve yaşadıklarının Forum dostlarımız adına fayda sağlayacağını umuyorum. Yeni aracın ile yaşayacağın tecrübelerinden zaman zaman burada yine bahsetmen den mutlu olacağımız kesin :)  

Elimden geldiğince Her Konuda Tüm Forum Dostlarımıza olduğu gibi Sana da  Yardımcı olmak isterim Her daim.. Artık daha da yakınız yaşadığımız şehirler olarak ve bu Arkadaşlığımızın daha da ilerlemesi adına bir fırsattır :)

İyi niyetin mütevazı oluşun ve her şeyden önemlisi ''İnsan'' olman ,bir Arkadaşım olmandan  dolayı  Mutlu olduğumu ifade etmek isterim. Her şey Gönlünce Olsun Kazasız Belasız Güzel Günlerde Keyifle Aracını Kullanman Dileğiyle...
Allah razı olsun Ender abi :) Asıl ben sana teşekkür ederim. Her durumda saat gün demeden herşeyime yardımcı oldun. Güzel düşüncelerinden dolayı şeref duydum :)  

Bu arada km 2500-3000 küsurları vurmasıyla birlikte yakıt tüketimim normal kullanımda 12-13 litrelerden 8 litrelere indi sonunda. Rodaj bittiğinden beri ciddi bir düzelme var. Yinede malum zamlardan dolayı temkinli olmakta fayda var tabi :D  

Bahsettiğiniz kazanın bir benzerini yaşadım, o yüzden çok iyi anlıyorum sizi, artık benim de bir gözüm hep dikiz aynasında maalesef.. Yeni arabanız hayırlı olsun size, güzel günlerde kazasız belasız kullanın..

fiyatına bakayım diye nette araştırma yaptım. amazonda  kullanıcılar ücretsiz olduğundan bahsetmiş bayilerde.. burada ne durum. açıkcası çok işe yarayan bi cihaz.. bizim bayileri sıkıştırsak. :)  ..

Geri
Üst Alt