Stockholm'den Sevgiler

Herkese Merhaba,

Bundan tam 18 ay önce Golf um ile 33200 km yi geride biraktik. Ve bugun itibari ile maalesef ayrilik vakti geldi. Gectigimiz 33200 km icinde bana Isvec te arkadaslik yapti, beni gezdirdi, eglendirdi, ev tasidi, soguk kis gunlerinde hergun beni isime göturdu ve getirdi. Kendisine cok tesekkur ediyorum. Son gunun anisina, ona son bir guzellik yapip araci Vw e geri vermeden önce yikadim pakladim. Bir sonraki sahibi ona benim kadar özenli davranmayacaktir :/  

Tabiki Isvec maceramiza devam ediyoruz ve bu satirlari su anda yeni aracimin teslimatini beklerken yaziyorum. Kismet olursa yarin yeni aracin konusunu acip fotograflarini ve özelliklerini oradan paylasacagim.

Tum Golf severlere selamlar.

Golfumden son pozlar :)  

6B8715F0-0F4A-452F-9EFB-10F7DF55286F.jpeg

39623CFD-8CBB-460B-ABBF-378B5772167D.jpeg

1412D9D4-E7D3-441C-8F1D-51FA05CDEA8E.jpeg

3DC574FB-DABD-4C34-95A3-BEFACBEF4C21.jpeg

0CBFAE63-5F6F-4E34-8C45-385529AAA630.jpeg

770D7CEF-8F92-4B7B-B05B-31DBAF82CA4F.jpeg

Herkese Merhaba,

Bundan tam 18 ay önce Golf um ile 33200 km yi geride biraktik. Ve bugun itibari ile maalesef ayrilik vakti geldi. Gectigimiz 33200 km icinde bana Isvec te arkadaslik yapti, beni gezdirdi, eglendirdi, ev tasidi, soguk kis gunlerinde hergun beni isime göturdu ve getirdi. Kendisine cok tesekkur ediyorum. Son gunun anisina, ona son bir guzellik yapip araci Vw e geri vermeden önce yikadim pakladim. Bir sonraki sahibi ona benim kadar özenli davranmayacaktir :/  

Tabiki Isvec maceramiza devam ediyoruz ve bu satirlari su anda yeni aracimin teslimatini beklerken yaziyorum. Kismet olursa yarin yeni aracin konusunu acip fotograflarini ve özelliklerini oradan paylasacagim.

Tum Golf severlere selamlar.

Golfumden son pozlar :)  

Ekli dosyayı görüntüle 29766

Ekli dosyayı görüntüle 29767

Ekli dosyayı görüntüle 29768

Ekli dosyayı görüntüle 29769

Ekli dosyayı görüntüle 29771

Ekli dosyayı görüntüle 29770
Öncelikle hayırlı olsun ama akıllarda şimdi yanıt bekleyen sorular var.

Soru 1: yeni aracınız ne?

Soru 2: neden golften vazgeçildi?

Soru 3: dsg değişti mi ?

Not baremi:

3. soru 80 puan ilk iki soru 10'ar puan sınav süresi 45 dk başarılar...😁😁😁

Moderatör tarafında düzenlendi:
@bf417 

Yeni araci aksam aciklayayim, supriz olsun:) Gerci ne kadar supriz olabilir ki o da VW

Neden degisti? Cunku bagaji daha buyuk bir araba sart oldu olmak uzere, coluk cocuk muhebbetlerimiz baslayacak kismet olursa.

DSG degismedi, ne anlamda sordunuz degisimini? 

@bf417 

Yeni araci aksam aciklayayim, supriz olsun:) Gerci ne kadar supriz olabilir ki o da VW

Neden degisti? Cunku bagaji daha buyuk bir araba sart oldu olmak uzere, coluk cocuk muhebbetlerimiz baslayacak kismet olursa.

DSG degismedi, ne anlamda sordunuz degisimini? 
Hayırlı olsun allah analı babalı büyütsün inşallah. kavrama, mekatronik merak ettim, aracı sıfır almıştınız sanırım 30k boyunca bir sıkıntı yaşadınız mı?

Hayırlı olsun allah analı babalı büyütsün inşallah. kavrama, mekatronik merak ettim, aracı sıfır almıştınız sanırım 30k boyunca bir sıkıntı yaşadınız mı?
Tesekkurler amin cumlenizin insallah.

Hic bi sorun yasamadim DSG kaynakli bu surecte. 

Geri
Üst Alt