Yıkamacılardaki basınçlı su tabancasının verdiği zarar..

silvershadow

Emekli
İsim
Murat İNCİ
Kullanılmasını oldum olası tesvip etmediğim Basınçlı su tabancasının etkilerinden biri..

Bakın uzun zaman önce ne demişim?

Orijinalden alıntı:  focus_smmmBirde basit ve hatta komik gelebilir size ama şunu da sormak istiyorum.

Arabayı kirli almamı tavsiye etmiştiniz. Peki bu benzinlikte bulunan basınçlı su tabancaları ile yıkamak araca zarar verir mi ?

Yıkama, temizleme işleminde neyi öneriyorsunuz ?
Değerli Hocam;

Hayırlı uğurlu olsun.

Basınçlı sudan uzak durmanızı öneririm.

Hortumla yavaş yavaş akan su ile kaba toz toprağın akıtılmasından sonra biraz daha basınçlı su ile sarı meguiars cilalı şampuanı ile yukardan aşağı doğru yıkanmalıdır. Suyu tutan başka bir kişiye daha ihtiyaç var şampuanın kurumadan yıkanması için.

Yıkama için meguiars tan yıkama eldiveni öneririm.

İşte Sözlerime kanıt olacak nitelikte bir başka forumda paylaşılan araca ait fotoğraflar.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kullanılmasını oldum olası tesvip etmediğim Basınçlı su tabancasının etkilerinden biri..

Bakın uzun zaman önce ne demişim?

Orijinalden alıntı:  focus_smmmBirde basit ve hatta komik gelebilir size ama şunu da sormak istiyorum.

Arabayı kirli almamı tavsiye etmiştiniz. Peki bu benzinlikte bulunan basınçlı su tabancaları ile yıkamak araca zarar verir mi ?

Yıkama, temizleme işleminde neyi öneriyorsunuz ?
Değerli Hocam;

Hayırlı uğurlu olsun.

Basınçlı sudan uzak durmanızı öneririm.

Hortumla yavaş yavaş akan su ile kaba toz toprağın akıtılmasından sonra biraz daha basınçlı su ile sarı meguiars cilalı şampuanı ile yukardan aşağı doğru yıkanmalıdır. Suyu tutan başka bir kişiye daha ihtiyaç var şampuanın kurumadan yıkanması için.

Yıkama için meguiars tan yıkama eldiveni öneririm.

İşte Sözlerime kanıt olacak nitelikte bir başka forumda paylaşılan araca ait fotoğraflar.

Bu fotoğraf aracı yıkarken her zaman aklıma geliyor. Ön cama su tutarken dikkat ediyorum özellikle.

Malesef ağır kirlerde basınçlı su olmazsa olmaz.

Geri
Üst Alt