Golf 7.5 yardımınıza ihtiyacım var

@ibrahim043

1.5 lerin  1,4 leri adı anılmayacak şekilde kenara köşeye atması ancak 6,4 olan şehirici kitap verisini 5,6  ya falan  çekmesi ile mümkün olablir sanki!

vw kullanan insanlığın motorla ilgili bi sorunu zaten yok dencek kadar az! en azından golf 7 de 1.2 / 1.4 tsi lar ve tdi sorun çıkarmıyorlar yada biri gelip dün motor patladı elimde kaldı diyen yok !

vw yeni vs motor yerine Dsg yi güncellemesi lazım bi kere! 

ismini NEODSG koysun yada dsgPLUS koysun

risksiz Yeni sürüm Dsg şart artık 

ben asla 1.5 gelecek diye 1.4 e burun kıvırmazdım

ve hatta 1.0 ile 1.2 tsi arasında kalsam 

1.2 tsi bana daha yakın geliyor. 

@ibrahim043

1.5 lerin  1,4 leri adı anılmayacak şekilde kenara köşeye atması ancak 6,4 olan şehirici kitap verisini 5,6  ya falan  çekmesi ile mümkün olablir sanki!

vw kullanan insanlığın motorla ilgili bi sorunu zaten yok dencek kadar az! en azından golf 7 de 1.2 / 1.4 tsi lar ve tdi sorun çıkarmıyorlar yada biri gelip dün motor patladı elimde kaldı diyen yok !

vw yeni vs motor yerine Dsg yi güncellemesi lazım bi kere! 

ismini NEODSG koysun yada dsgPLUS koysun

risksiz Yeni sürüm Dsg şart artık 

ben asla 1.5 gelecek diye 1.4 e burun kıvırmazdım

ve hatta 1.0 ile 1.2 tsi arasında kalsam 

1.2 tsi bana daha yakın geliyor. 
Peki 0 araba alacaksın herşey mükemmel aracın önünde iki motor seçeneği var 1,5 TSİ ve 1,4 TSİ hangisini tercih edersin.

adını anılmayacak şekilde kenara atmaz fakat bizim ülkemizde araçlar çok pahalı millet aynı motor olmasına rağmen 105,110,115 Hp olmasını bile önemsiyor...

1,2 ve 1,0 örneği çok daha farklı bir olay şuan o segmente bakıyo olsam 0 1,2 tsi tercih ederim 1,0 yerine çünkü 3 silindir daha sesli çalışıyo vsvs

@BelliCose Demek istedikleri şu biliyorsunuz yeni yasa ile ötv'siz araç alımlarına tavan rakam geldi. Vergisiz fiyatı en fazla 110.000Tl olacak diye. ÖTV indirimi vurmaz demelerinin sebebi o.

Ben 2017 150 ACT Highle kullanıyorum. Size tavsiyem kesinlikle 150 hp hem ekonomik hem de performansı yeterince iyi. Kesinlikle HighLine olmazsa olmaz buna ek olarak

-Anahtarsız giriş çıkış çalıştırma

-Adaptif şasi kontrolü

-Eğer Ankara'da iseniz kış paketi yada sadece ısıtmalı ergo koltuk.

-R Line dış pakette aracın çok şık durmasını sağlıyor.

-Sunroof; aslında benim tercihim değil sigara içmiyorsanız yılda bir tıkırtılarından sadece bakım yaptırırsınız. 
bende kesinlikle 150hp istiyorum sitesinde   212000 tl  buna  çok güzel bir şekilde iskonto yagni 12 000 tl indirim yapabilirler  200 000 tl oldugudna bende ÖTV indiriminden yararlanabilirim  ama nasıl oluyorsa 239 000 kusur rakam cıkartıyorlar  hondanın sitedinde fiyatlar neyse bayilerdede o benim anlamdıgım wv sitesindeki dogus otodakiler nasıl değişken olabiliryor 30 000 fark koyabiliyorlar birde opsiyonsuz haline  hayır adamlar acıklama yapmaktan acizler

yoksa benim kesinlikle tercihim  150 bg idi hic 125 düşünmedim zaten 

@BelliCose 95 bin tl mi ödeyeceksiniz net olarak hocam engelli aracı olarak mı alıyorsunuz ?
ellerinde nedense hep 1 adet eski fatura donemine ait arabaları bulunuyor oda sarı 125 higline   102 istediler  yanasmadım yeni fatura donemi  125 000 tl geliyor   liste fiyatı 212000 olan 150 ps lik ise hic  ÖTV indirimine bile girmiyor kardeşim  

honda civic sport plus 95 000 veriyorlar 

anlatmak istedigim şudur  bakın sitede  150 highline DSG 212 000 it buna iskonta uyguladıkalrında zaten ÖTV indirimli hali 126000 felan deng gelir ama arkadaşlarla iletişim kuramadık malesef

Screen Shot 09-27-18 at 05.01 PM.JPG

@Ender hocam bu arada kasko şirketleri de önlem alacaklar diye biliyorum. Diyelim ki engelli bir akrabanız var ve onun üzerinden aldınız arabayı ve bir kaza oluştu aracı başkası kullanıyor diye kasko devre dışı kalacakmış..
Sanırım burda bazı istisnalar olacaktır. Örneğin engelli kişi adına alınmış olan aracın araç içerisinde olması yada birinci derece yakını yada refakatçisi gibi kullanma hakkı olan kişiye imtiyaz tanınabilir. haricinde mahallesindeki bir tanıdığı yada başka bir akrabası gibi değişik kimselerin kullanmasının önüne geçilebilir. :'(

Sanırım burda bazı istisnalar olacaktır. Örneğin engelli kişi adına alınmış olan aracın araç içerisinde olması yada birinci derece yakını yada refakatçisi gibi kullanma hakkı olan kişiye imtiyaz tanınabilir. haricinde mahallesindeki bir tanıdığı yada başka bir akrabası gibi değişik kimselerin kullanmasının önüne geçilebilir. :'(
3 derece akrabasına kadar izin veriliyor zaten . ayrıyetten  sigorta şirketleri  farklı bir kişinin kaza yapması halinde  kaza bedelini ödemiyorlar sigorta karşılamıyor yagni. zaten kanunlarla sabit bunlar :)   ben dedemin üzerine aldım amcalarımın izni dahilinde zaten hastaneye götürüp getiren gine bizleriz 

@BelliCose maalesef hocam o indirimli rakamla bile ötv’siz taban rakamını yine 16.000 aşmakta. Tabi bu tavan rakımı ocak ayında güncellenecek ve tahmin ediyorum ki 150.000 seviyesine gelecektir. Çünkü araçlara bu yıl yaklaşık % 90 zam geldi bu rakamada mutlaka gelecektir. Dolayısıyla ocak ayına kadar bekleyin derim. 

Geri
Üst Alt