1.2 tsi ve 1.4 tsi comfortline

Benzinli araç korkusu diyelim 1.2 seçimim

snoppy dedi:
Bu teklif sizce nasıl ve yanlışlık varmı katlanır aynalar arka led lerle beraber gelmiyormu
Opsiyonlarla beraber highline'a kaymışsınız. 1.4 highline düşünmeniz daha mantıklı gibi.
opsiyonlarla birlikte manual 1.2'ye 60'dan fazla verilmemeli kanımca. Seçtiğiniz opsiyonların bir çoğu zaten highline paketinde mevcut. O paraya çıkacaksanız 1.4 highline düşünün.
1.4 yakınından korktuğum için 1.2 tercih ettim çünkü araba hiç boş durmaz bende :)

silvershadow dedi:
Bu teklif sizce nasıl ve yanlışlık varmı katlanır aynalar arka led lerle beraber gelmiyormu
Değerli Hocam,

Elekrikli katlanabilir yan aynalar iki şekilde alınabilir.

birisi sizin teklif formunuzda yazdığı gibi . Led stoplar ve led Plakalık aydınlatma 966 TL ve elektrikli katlanır yan aynalar 872 TL olduğuna göre bu haliyle 3 donanım size toplam 1.839 TL'ye mal olur.

ikincisi led stop larla bir arada paket halinde.  Bu paket 1.872 TL

Fakat led plakalık aydınlatma burada dahil değildir. Haricen alınca aksesuar kabul edildiği için  200 TL daha eklenmeli

kısacası sizin tercihiniz olan kombinasyon en hesaplı ve mantıklısı
Hocam sizin bu dediğinizi temsilciler söyleyemiyor vallahi çok sağolun verdiğiniz bilgiler için

silvershadow dedi:
Değerli Hocam,

Elekrikli katlanabilir yan aynalar iki şekilde alınabilir.

birisi sizin teklif formunuzda yazdığı gibi . Led stoplar ve led Plakalık aydınlatma 966 TL ve elektrikli katlanır yan aynalar 872 TL olduğuna göre bu haliyle 3 donanım size toplam 1.839 TL'ye mal olur.

ikincisi led stop larla bir arada paket halinde.  Bu paket 1.872 TL

Fakat led plakalık aydınlatma burada dahil değildir. Haricen alınca aksesuar kabul edildiği için  200 TL daha eklenmeli

kısacası sizin tercihiniz olan kombinasyon en hesaplı ve mantıklısı
murat hocam yeri gelmişken, araç highline ise 2015 modellerde led stoplarla beraber plakalık aydınlatması da led geliyor mu?

maniax dedi:
murat hocam yeri gelmişken, araç highline ise 2015 modellerde led stoplarla beraber plakalık aydınlatması da led geliyor mu?
Aynen Hocam...

Geliyor.

joebrain dedi:
Opsiyonlarla beraber highline'a kaymışsınız. 1.4 highline düşünmeniz daha mantıklı gibi.
opsiyonlarla birlikte manual 1.2'ye 60'dan fazla verilmemeli kanımca. Seçtiğiniz opsiyonların bir çoğu zaten highline paketinde mevcut. O paraya çıkacaksanız 1.4 highline düşünün.
1.4 yakınından korktuğum için 1.2 tercih ettim çünkü araba hiç boş durmaz bende :)
Aynen benim tercihim de 1.2 ama opsiyonlar nedeniyle 71bine denk geliyo araba fiyatı 59.700 birkaç opsiyondan vazgeçebilirim.

tabi henüz bayi ile görüşmedim. kendimce vardım bu sonuca. bakalım bayi ne indirim yapacak

Moderatör tarafında düzenlendi:
errayn41 dedi:
Aynen benim tercihim de 1.2 ama opsiyonlar nedeniyle 71bine denk geliyo araba fiyatı 59.700 birkaç opsiyondan vazgeçebilirim.

tabi henüz bayi ile görüşmedim. kendimce vardım bu sonuca. bakalım bayi ne indirim yapacak
ben bursa doğuş otoya sordum araç şuan elimizde olsa %5 indirim yaparız ama bu ekstra bi araç olduğu için beklicez mecbur indirim de nasip kısmet :)

silvershadow dedi:
Aynen Hocam...

Geliyor.
mutlu oldum. elektronik mühendisi arkadaşla led plaka ampulü takıp vag ile hatayı kaldırmanın planlarından vazgeçeyim ben :)

Geri
Üst Alt