1.2 tsi ve 1.4 tsi comfortline

mrvolkan

Üye
İsim
Volkan
bu iki aracı istedigim renk ve pakette bulamadığım icin halen arıyorum.sanırım artık renge menge bakmadan gözü kapalı alıcam.

en son vosmer ww bayiden 1.2 tsi comfortline manuel sürüş paketi 58400 fiyat aldım beyaz renk icin.tek kuruşda indirim yapmadı.

mrvolkan dedi:
bu iki aracı istedigim renk ve pakette bulamadığım icin halen arıyorum.sanırım artık renge menge bakmadan gözü kapalı alıcam.

en son vosmer ww bayiden 1.2 tsi comfortline manuel sürüş paketi 58400 fiyat aldım beyaz renk icin.tek kuruşda indirim yapmadı.
Bu şartlarda fiyat fena değil. Yanlız bazı opsiyonlara hevesiniz varsa acele etmeyin.

İstediğiniz özellikler olan araç zamdan sonra çıkar karşınıza. Bayiler satmıyor araçları şu an çünkü.

mrvolkan dedi:

Bu araç vosmer de bekliyor muymuş ?

bugün vosmer geri dönüş yapdı 1.4 tsi cfmtline boşa çıkmış 61 bin son dedi.bende tsk ettim

mrvolkan dedi:
bugün vosmer geri dönüş yapdı 1.4 tsi cfmtline boşa çıkmış 61 bin son dedi.bende tsk ettim
Highline almayacaksanız sadece büyük  motorlu ve güçlü diye 1.4 almanın gerekli olmadığını düşünenlerdenim.

silvershadow dedi:
Highline almayacaksanız sadece büyük  motorlu ve güçlü diye 1.4 almanın gerekli olmadığını düşünenlerdenim.
Aynen öyle. 1.2 de highline olmamasının tek en büyük nedeni bu. Yoksa 1.4 çok az satılırdı.

Evet bende sizin gibi düsündüm.aracımı bu hafta teslim alıcam insallah 1.2 tsi comfortline manuel

Bu teklif sizce nasıl ve yanlışlık varmı katlanır aynalar arka led lerle beraber gelmiyormu

124_1a5ab33c421212cf49ac04d24c8465012e85f776.jpg

joebrain dedi:
Bu teklif sizce nasıl ve yanlışlık varmı katlanır aynalar arka led lerle beraber gelmiyormu
Opsiyonlarla beraber highline'a kaymışsınız. 1.4 highline düşünmeniz daha mantıklı gibi.

yusuf dedi:
Opsiyonlarla beraber highline'a kaymışsınız. 1.4 highline düşünmeniz daha mantıklı gibi.
opsiyonlarla birlikte manual 1.2'ye 60'dan fazla verilmemeli kanımca. Seçtiğiniz opsiyonların bir çoğu zaten highline paketinde mevcut. O paraya çıkacaksanız 1.4 highline düşünün.

Moderatör tarafında düzenlendi:

joebrain dedi:
Değerli Hocam,

Elekrikli katlanabilir yan aynalar iki şekilde alınabilir.

birisi sizin teklif formunuzda yazdığı gibi . Led stoplar ve led Plakalık aydınlatma 966 TL ve elektrikli katlanır yan aynalar 872 TL olduğuna göre bu haliyle 3 donanım size toplam 1.839 TL'ye mal olur.

ikincisi led stop larla bir arada paket halinde.  Bu paket 1.872 TL

Fakat led plakalık aydınlatma burada dahil değildir. Haricen alınca aksesuar kabul edildiği için  200 TL daha eklenmeli

kısacası sizin tercihiniz olan kombinasyon en hesaplı ve mantıklısı

Geri
Üst Alt