GOLF 7.5 Koltuk ısıtma montajı

Hocam güle güle kullanın çok güzel olmuş 

5 yıl evvel polo bluemotion aracıma yapmıştım tek başıma. 

20181215_122843.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Volkan bey bana koltuk ısıtma tesisatı lazım yardımcı olabilir misiniz rica etsem

koltukları sökmeyle başladık

orjinal ısıtma pedleri monte edildi

tesisat kablo ve kodlamalardan sonra klima paneli değişti
Vay Iğdır vay, doğunun Çukurova'sı. valiliğin az ilerisinde ki parkın yanındaki ağaçta yaz kış leylek vardı.

Hudut alay komutanlığı, askerlik yaptığım yer. bu yaz geleceğim Iğdır'a güzel arkadaşlıklarım oldu orada.  hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın.

koltukları sökmeyle başladık

orjinal ısıtma pedleri monte edildi

tesisat kablo ve kodlamalardan sonra klima paneli değişti
Merhabalar hocam;

öncellikle tebrikler,

bende sipariş verdim 2 3 güne elimde olu umarım bende muaffak olurum.

Kodlama demişsiniz koltuk ısıtmada hangi kodlama yapılıyor yardımcı olurmusunuz?

@agacmalzeme 09 central elec. den front seat heating installed ı aktif edince olmuyor mu?

Merhaba herkese,

Koltuk ısıtma retrofiti için gerekli parçaların fiyatını yetkili servise sormak istiyorum.

Parça tespiti için fabrikadan koltuk ısıtma ile çıkmış bir aracın plakası veya şasi numarası gerekiyormuş.

Fabrikasyon koltuk ısıtmalı Golf 7.5 aracı olan birisi plaka bilgisi paylaşabilir mi acaba?

Ekli dosyayı görüntüle 37001

Merhaba herkese,

Koltuk ısıtma retrofiti için gerekli parçaların fiyatını yetkili servise sormak istiyorum.

Parça tespiti için fabrikadan koltuk ısıtma ile çıkmış bir aracın plakası veya şasi numarası gerekiyormuş.

Fabrikasyon koltuk ısıtmalı Golf 7.5 aracı olan birisi plaka bilgisi paylaşabilir mi acaba?

Ekli dosyayı görüntüle 37001
Screenshot_1.jpg

Screenshot_2.jpg

Paraya bakın... :D

Koltuk sensörü ne için gerekli anlamadım. Bazı parçaların ne olduğunu hiç anlamadım, orası ayrı. :)

Aliexpress'ten alınan BCM'nin fiyatı ile bu listedeki fiyat arasında uçurum olması normal mi sizce?

Aliexpress'ten sipariş verdim, buna göre çok ucuz olunca şüpheye düştüm şimdi, kalitesini sorguluyorum. 

Bu arada istenildiği taktirde servis sadece parçaları temin ediyor, montaj yapmıyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Koltuk Isıtma 21.000₺ vaow
Rahmetli çok sevdiğim Adile Nasit dedigi gibi hocam

Kemal Sunal i da rahmetle anıyorum

Mekanları cennet olsun

dbd363194fe50371add2ede8fbd8fee0.jpg

Koltuk ısıtma çok güzel bi retrofit yapmak nasip olmadı önümüzde yine bi kış var bellide olmaz ama gidip 21₺ harcamak onun yerine alixp [emoji106]

Geri
Üst Alt