18 Durban Çalışması

Güle güle kullanın hocam. Sayfada kimseye birşey beğendiremezsiniz. Sıfır alsaydın gidip ikinci el al diyeceklerdi onun için güle güle kullanın gayette güzel olmuş 2500 ₺ nin delisi yok.

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk
Merhaba Değerli hocam. Aramıza yeni katıldığınız için öncelikle hoş geldiniz diyoruz.

Söz konusu Durban için Konu açılmış ve tüm üye arkadaşlarımız adına '' Sayfada Kimseye bir şey Beğendiremezsiniz'' cümleniz pek hoş olmamış . Forum dilimize ve Forumumuzun genel işleyisine, Aile ortamında olan duruma biraz ters olmuş.Saygı sevgi çerçevesinde Herkes kendi Düşüncesini ve Yorumunu yapmakta özgürdür. Durban jantlar konusunda en az 3-5 konu başlığında tüm detaylarına kadar yardımcı olmaya çalıştık Forum üyelerimize. Bur da amaç Bağcıyı dövmek değil Üzüm yemek olmalıdır.Bu konularda biraz daha duyarlı olmak dileğiyle Saygı ve selamlar sunar, iyi forumlar dilerim.

Merhaba Değerli hocam. Aramıza yeni katıldığınız için öncelikle hoş geldiniz diyoruz.
Söz konusu Durban için Konu açılmış ve tüm üye arkadaşlarımız adına '' Sayfada Kimseye bir şey Beğendiremezsiniz'' cümleniz pek hoş olmamış . Forum dilimize ve Forumumuzun genel işleyisine, Aile ortamında olan duruma biraz ters olmuş.Saygı sevgi çerçevesinde Herkes kendi Düşüncesini ve Yorumunu yapmakta özgürdür. Durban jantlar konusunda en az 3-5 konu başlığında tüm detaylarına kadar yardımcı olmaya çalıştık Forum üyelerimize. Bur da amaç Bağcıyı dövmek değil Üzüm yemek olmalıdır.Bu konularda biraz daha duyarlı olmak dileğiyle Saygı ve selamlar sunar, iyi forumlar dilerim.
Niyetim bağcıyı dovmek değildi.
Takip ediyorum devamlı insanlar hep böyle birşeyleri eleştirme derdinde tabi bazıları hariç.
Kendi malını över başkasında görünce en kötüsü odur mantığı tam olarak. Bi süreden sonra insan bunları ifade etmek istiyor. Tabikide burası güzel bi aile ortamı ama ailedekilerde biraz abartmadan gömmeden eleştiribilmeli.
Teşekkürler..

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Durban 6000 TL lakin hala getirilebiliyor mu bilmiyorum

Geri
Üst Alt