1.2 TSI Comfortline

silvershadow

Emekli
İsim
Murat İNCİ
Değerli Mustafa Hocam.;

aramıza hoş geldiniz. @mustafaos7

17 Nisanda yazdığım bu mesaj işe yaradı mı ki?

Orijinalden alıntı:  mustafaos7Herkese merhabalar uzun süredir golfü takip etmeme rağmen golf forumuna ilk defa yazıyorum sizden bi isteğim olacak müşteri hizmetleri ile görüştüm ankarada şu araç varmış. 1.2 Comfortline manuel pasifik mavi/3LM,PED,PLA,PS1,WYP,ZCA,PXD,PFD,ZCA(ZBA) bu aracın %3 lük indirimle fiyatı nedir?
Değerli Mustafa Hocam;

bayağı dolu bir araçmış.

Bana kalırsa ellerinde kalan bu dolulukta bir 1.2 TSI'ı kolay kolay satamazlar.

İndirim olarak %1 bayi indirimi alarak 68.675'e aşağı veya yukarı 25 TL yuvarlayıp rahatlıkla alabilmelisiniz.

Zaman zaman telefonla ve hatta yüz yüze bile olsa ne kadar ciddi bir alıcı olduğunuzu zaman zaman kestiremeyebilirler.

Ciddi olduğunuzu belli edin. Şu fiyata alırım deyin

Kodu...........Açıklama.........Tutarı

5G1 4DX......Golf 1.2 TSI BMT 105 PS Manuel Comfortline...............................................................................58.600 TL

D5D5...........Pasifik Mavi metalik renk farkı................................................................................................... 1.100 TL

PED.............Led Stoplar ve arka plaka aydınlatması......................................................................................  966 TL

PLA.............Işık Görüş paketi.(kendiliğinden kararan iç dikiz aynası, yağmur sensörü, Coming/leaving  home....  445 TL

PS1.............Panoramik Açılır Cam Tavan... 3.100 TL

WYP............Sürüş konfor paketi (Hız sabitleyici, ön ve arka park mesafe sensörleri)........................................ 1.520 TL

ZCA............Composition Media 5.8 inch ekran Bletooth arayüzü(5 inch Composition Color düşüldükten sonra.....  982 TL

PXD............Bi-Xenon farlar ve U LED gündüz sürüş farları ve dinamik far asistanı............................................3.370 TL

PFD............ Dinamik Light Assist...1.454 TL

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Liste Fiyatı:...71.537 TL

Yapılan İndirim Oranı... ......%3

Yapılan kampanya İndirim sonrası Tutarı... 69.390 TL

Hayır hocam biraz tuzlu geldi açıkcası bende 18 nisanda (1.2 tsi comfort manuel+17' dijon+composition media+sürüş konfor+ışık görüş)sipariş ettim şuan limanda bekliyor büyük ihtimal. Ayrıca ilginiz için tekrar tekrar teşekkürler.

mrb @silvershadow

yeri degil belki ama bizim araçlarımızda bulunan arka plaka aydınlatma listede eklenen PED' den farklı bir opsiyon mu

ışık paketinin içinde eklimi yani

mrvolkan dedi:
mrb @silvershadow

yeri degil belki ama bizim araçlarımızda bulunan arka plaka aydınlatma listede eklenen PED' den farklı bir opsiyon mu

ışık paketinin içinde eklimi yani
Değerli Volkan Hocam;

Highline donanımından bahsediyor olmalısınız.

ve bahsini ettiğiniz "Led arka Plaka aydınlatmaları" Highline'da bulunan donanım listesinde;

PED donanımının içeriği olan " Led Stoplar ve arka plaka aydınlatması" bir donanım pakedine dahildir.

Işık paketi içeriğinde değildir.

o kadar cahilimki arka plakayı karanlıkda aydınlık görünce birden sevinmişim:)

aracım 1.2 tsi cftlne

mrvolkan dedi:
o kadar cahilimki arka plakayı karanlıkda aydınlık görünce birden sevinmişim:)

aracım 1.2 tsi cftlne
Değerli Hocam Estağfurullah;

Gecenin bir yarısında gülümsettiniz beni.... :D

Sağolun varolun... :'(

Geri
Üst Alt