Adana Detailing | Range Rover Evoque Gtechniq C1+c2v3 - Detaylı Temizlik

AdanaDetailing

Katılımcı Üye

İsim
Mahmut
 Araca sırası ile yapılanlar ve kullanılan ürünler.

Jant ve davlumbaz temizliği AF Iron Out ve 3d grand slam
Taban temizliği.

Detaylı iç temizlik . 
Kumaşlar için valet pro carpet cleaner
İç trimler 3d apc
Derilerde adams leather interior cleaner
İçeride temizlik sonrası derilere gtechniq L1  trimlere auto finesse spritz uygulandı
Ön yıkama valet pro combo2
Yıkama Sonax kırmızı şampuan
Demir tozu temizliği AF Iron Out
Kil ile temizlik valet pro mavi kil
Polisaj Menzerna 400 , 2500 , 3800 
Araç yıkanıp m600 ve ipa ile temizlendi
Koruma ürünleri uygulandı

Not : Kaput ve ön çamurluklarda kötü durumda olan koruma folyosu mevcuttu onuda olabilecek en iyi duruma getirmeye çalıştık .

Dış trimlerde görülen beyazlıklar maalesef daha önce uygulamacının maskelemeden çalışması sonucu oluşmuş bir çoğunu temizleyebilsem de tek tük çıkaramadıklarım oldu . :(

İletişim Tel : 0542 654 05 05

www.adanadetailing.com

İnstagram : https://www.instagram.com/adanadetailing/

Facebook : https://www.facebook.com/adanadetailing

Youtube : https://www.youtube.com/channel/UCYY2eHnkX0wA6h7O-xgGBbQ

Hocam elinize emeğinize sağlık,

Gördükçe içimiz gidiyor, istanbula şube açsanızda bizde mahrum kalmasak

Hayırlı işler, bol kazançlar dilerim.

SM-A310F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Elinize emeğinize sağlık hocam. Aracın dışı ayrı ama iç taraflarda detailing bence çok çok farkediyor. Araç sıfır gibi olmuş. 

Hocam elinize emeğinize sağlık,

Gördükçe içimiz gidiyor, istanbula şube açsanızda bizde mahrum kalmasak

Hayırlı işler, bol kazançlar dilerim.

Teşekkürler hocam . İstanbul'da şubem değil ama en az bu titizlikte iş yapan tokyo garage var . :)  İşiniz düşerse selamımı söyleyin yardımcı olur . 

Elinize emeğinize sağlık hocam. Aracın dışı ayrı ama iç taraflarda detailing bence çok çok farkediyor. Araç sıfır gibi olmuş. 
Teşekkürler hocam . :)  

Tokyo garage ı pasta cila için aramıştım sizden tavsiye alıp ama artık pasta cila yapmadıklarını sadece seramik yaptıklarını söylediler

Bünyamin bey bende yapmıyorum artık boya korumayı ondan ona bir şey diyemem . Bu işte iyi iş yapan hemen hemen her yerin sırası ile boya koruma uygulamasını yapmayacağını yaparsa da 1000-1500 lira gibi rakamlar isteyeceğini önümüzdeki günlerde maalesef göreceksiniz .

Eline sağlık Mahmut usta.

Bi ara bende gidecektim Tokyo garaja pasta cila için şimdi bunları okuyunca ilginç geldi.

Sadece pasta cila neden yapılmıyor peki ? daha az ücret tuttuğu için mi ?

Seramik yaptıralım desek tahminen 1500 den kapı açılacak en azından o da, miktar yüksek bi miktar açıkçası.

(Seramik olayına lafım yok işe yarıyordur güzeldir v.s. ama araç sahibi olmak ve kullanmak zaten külfetli bi iş mallesef ülkemizde bi de bakıma bu kadar para vermek sıkıntı açıkçası.)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Eline sağlık Mahmut usta.Bi ara bende gidecektim Tokyo garaja pasta cila için şimdi bunları okuyunca ilginç geldi.

Sadece pasta cila neden yapılmıyor peki ? daha az ücret tuttuğu için mi ?

Seramik yaptıralım desek tahminen 1500 den kapı açılacak en azından o da, miktar yüksek bi miktar açıkçası.

(Seramik olayına lafım yok işe yarıyordur güzeldir v.s. ama araç sahibi olmak ve kullanmak zaten külfetli bi iş mallesef ülkemizde bi de bakıma bu kadar para vermek sıkıntı açıkçası.)
Hocam öncelikle teşekkürler. Fakat bizim yaptığımız işte külfetli ve çok emek isteyen bir iş maalesef buna benim yapabileceğim birşey yok. Şunu sizden daha çok isterim keşke dokunduğum araba sıfırdan farksız hale gelsede bu işi 1 liraya yapsam ama olmuyor. [emoji4]

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İç trimler 3d apc
 İçeride temizlik sonrası trimlere auto finesse spritz uygulandı
hocam izninizle şunu sormak istiyorum: bu iki ürün de zaten "interior cleaner" değil mi? Neden iki farklı ürün kullanmayı tercih ettiniz?

İç trimler 3d apc
 İçeride temizlik sonrası trimlere auto finesse spritz uygulandı
hocam izninizle şunu sormak istiyorum: bu iki ürün de zaten "interior cleaner" değil mi? Neden iki farklı ürün kullanmayı tercih ettiniz?

Hocam spritz koruma için kullandım. Apc lerin koruma özelliği bulunmaz. Spritz ise temizleme gücü düşük.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@AdanaDetailing anladım hocam. Ben de temizlik için Autoglym Interior Shampoo, koruma için Autoglym Vinyl & Rubber Care kulanıyorum. Amaç aynı demek ki.

@AdanaDetailing merhaba hocam. kapı direklerindeki piano black kısımdaki çizikleri nasıl giderebiliriz benim aracın orası kılcal çiziklerle dolu :(

@AdanaDetailing merhaba hocam. kapı direklerindeki piano black kısımdaki çizikleri nasıl giderebiliriz benim aracın orası kılcal çiziklerle dolu :(
Hocam selamlar . Erhan hocam paylaşmış . Hocam oraya kullanıcının yapacağı en güvenli yöntemi video çekerek anlatmaya çalıştım . Maalesef orası her araçta çizilmekte .

@snoppy Teşekkürler . :)  

Geri
Üst Alt