225-40-18 Lastik Tavsiyesine İhtiyacım var...

Merhaba arkadaşlar bende yaz lastiklerimi değiştiricem sizden öneri istiyorum mümkünse 200 250 civarı bi lastik bakıyorum. yol sesi önemli değil fren yol tutuşu dayanıklılık daha önemli benim için

Merhaba arkadaşlar bende yaz lastiklerimi değiştiricem sizden öneri istiyorum mümkünse 200 250 civarı bi lastik bakıyorum. yol sesi önemli değil fren yol tutuşu dayanıklılık daha önemli benim için
18inch ebatta 200-250 civarı bulmanız zor olacaktır., ebat büyük olunca malesef fiyat çok artıyor

@major24 

Hocam birtane bu pompadan alıyorsun. Bagaja sallıyorsun.

Bir tane de basınç ölçerden alıp kolçağın içine atıyorsun.Basınçları ölçmek 1 dk, o günkü ruh haline göre lastiklerin havasını ayarlamak 5 dk.Sonra yola devam :)

IMG_20180707_171246.jpg

IMG_20180707_171136.jpg

Forumda konusunuda yazmıştım Hocam. Petlas pt741 öneririm yol sesini çok dert ermeyecekseniz 250-300 TL bandında rahatlıkla alınabilir. Konusuna bir bakmanızda fayda olacaktır. Iyi Forumlar.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Good Year Eagle F1 isimli lastiği hiç incelediniz mi?

hazır rot balansla ilgili muhabbet varken yeni konu açmayım istedim. benim araçtada sola çekme var rot için gittiğimde sağ ön tekerde kırmızı bir yazı ile -2 yazıyordu ve rotçu taşıyıcın sıkıntılı, yamuk  düzeltmemiz lazım rot olmaz böyle fln dedi. Ancak çok güvenemediğim için yaptırmadım başka yerlere sorduğumda kimisi -2 birşey değil derken kimisi hiç oynatma arabanla fln dedi. sizce ne yapmalıyım? 

Dostlar herkese iyi forumlar . Konu bayağı eskimiş . 😊 2015 Golf 7 aracimda 18 jantta geçmeye karar verdim. Sizlerden lastik önerilerinde bulunmanızı rica ediyorum .

Dostlar herkese iyi forumlar . Konu bayağı eskimiş . 😊 2015 Golf 7 aracimda 18 jantta geçmeye karar verdim. Sizlerden lastik önerilerinde bulunmanızı rica ediyorum .
Goodyear Asymmetric 5 veya Continental Premium Contact 6 öneririm. En son F/P olarak asymmetric daha iyiydi tavsiyemle 3 arkadaşım kullanıyor memnunlar. Premium Contact 6’yı da farklı ebatlarda 2 set kendi araçlarımızda takılı bir sette kuzenimin Dijonlarında takılı bu lastiklerden de gayet memnunuz ama bugün alacak olsam ikisi arasından uygun fiyatlısını alırdım ikisi de memnun ediyor.

Hocam şu an Dijonlarimda continental premium contact 6 var ve çok memnunum . 18" jantta da aynı konforu verirse cok memnun olurum . Benim korkum 18 " janta geçerken konforun kötü olması. Onun için de eibach pro kit 3.5 cm yay düşünüyorum. Sizce önerdiğiniz lastikleri ve eibach yayı takarsam konfora çözüm bulmuş olur muyum ? @fueleconomy

Geri
Üst Alt