Sigorta ve Kaskonuzu Nerede, Ne Kadara Yaptırdınız?

iki teklif arasında kaldım..

sigortam.net - Turkiye Sigorta muafiyetsiz : 7800tl
vdf - Eureko VW Marka Kasko muafiyetsiz : 7700tl

her ikisi de 1M IMM, manevi tazminat, cam, 15 gün araç v.s. var. Eureka'da IMM artırılamıyor Türkiye sigortada parasi ile alabiliyorsun.
aracın garantisi bu sene bittiği için aslında marka kasko istemiyorum ama bir sorun olursa muhtemelen yine yetkili servise giderim.
ikame araç istemezseniz 500 ciarı düşüyor, bilginiz olsun. ben ikame istemiyorum 2 yıldır. ikamede olsa emanet araç, sıkıntı sorun olursa başim ağrımasın. emanete araca karşıyım, ne emanet alırım nede veririm...
imm 1 milyon günümüz şartlarında yetersiz bence, çoğu araç değeri 1 milyon üzerine çıktı. mazallah ferrari vs. kazaya karışmayalım...
keçili sigorta bana %3 indirim yaptı, online teklif indirimi, bilginiz olsun.

1.4 tsi 122 dsg 2015 full kasko 9.750 + zorunlu sigorta 4.000 geçen sene 6.000 yaptırmıştım ikisini böyle devam ederse sigorta şirketleri hiç bir zararı karşılayamayacak hale gelecek beyler fiyat normal mi

Trafik sigortasi icin ethica sigortanin kendi sitesinden teklif alin, diger sirketler sigortam.net vs taksit yapmazken burasi 6 ay taksit yapiyor.
Hatta bazi sigorta sirketleri trafik teklifi bile yapmiyor, bu ara sigorta yaptiracaklarin bilgisine.

1.5 tsi 2020 passat elegance variant 2800 TL trafik sigortası

Merhabalar,

Dün 2021 model golf 8 impression aracım için kasko ve trafik sigortasini yaptırdım bu ay sonu bitecek.
Trafik ethica sigorta 4.704.00TL 6 Taksit
Kasko türkiye sigorta 6.616.00TL 9 Taksit
2 Milyon İMM muafiyetsiz genişletilmiş full kasko

Merhabalar,

Dün 2021 model golf 8 impression aracım için kasko ve trafik sigortasini yaptırdım bu ay sonu bitecek.
Trafik ethica sigorta 4.704.00TL 6 Taksit
Kasko türkiye sigorta 6.616.00TL 9 Taksit
2 Milyon İMM muafiyetsiz genişletilmiş full kasko
sigorta ile kasko arasında çok az fark var neden öyle hocam

sigorta ile kasko arasında çok az fark var neden öyle hocam
Gökhan hocam merhaba,

Bende anlamış değilim bi kaza sorun sıkıntı durumunda en ağır yükü kasko karşılarken trafik sigortasının bu kadar şişkin olması beni de şaşırttı açıkçası
geçen yıl ilk defa yaptırdığım için 2.700.00TL fiyata yaptırmıştım, bu yıl hasarsızlık indirimi olmasına rağmen en düşük bu fiyat çıktı sigortacımın söylediği fiyatları çok şişirdikleri trafik sigortasına bakarsak kasko fiyatı bedava:)

Gökhan hocam merhaba,

Bende anlamış değilim bi kaza sorun sıkıntı durumunda en ağır yükü kasko karşılarken trafik sigortasının bu kadar şişkin olması beni de şaşırttı açıkçası
geçen yıl ilk defa yaptırdığım için 2.700.00TL fiyata yaptırmıştım, bu yıl hasarsızlık indirimi olmasına rağmen en düşük bu fiyat çıktı sigortacımın söylediği fiyatları çok şişirdikleri trafik sigortasına bakarsak kasko fiyatı bedava:)
Öyle olmuş gerçekten sigorta fiyatına bakınca kasko bedava kalmış

Kasko varken trafik sigortası neden zorunlu olur ki,
ne gerek var gerçekten ? 🤔
İlk araç satın aldığım dönemler çok saçma gelmişti bu olay.

2015 aralik uretim 2016 mart trafik cikisli 130k 1.4 tsi 125 dsg, arac sirket uzerine,
ethica trafik 3600,
hdi genisletilmis kasko 5milyon imm 8700
Bana 28.03.2023 tarihli cikan fiyatlar boyle

2021 Golf 1.0 impression
Sigorta - Sompo : 3850 %22 indirimli
Kasko - Axa : 8500 %40 indirimli
(25 milyon imm, Orjinal cam yetkili servis muafiyetsiz)

43 gündür kimse sigorta&kasko yaptırmadı mı? Başlık boş kalmış.

Benim aracın kasko teklif zamanı açılmış.
Hem fiyatlar deli dolu, hem de teminatlar zayıflamış.

Kaskoda 4.yılım kazasız (umarım bu sene de lazım olmaz)
Trafik cezası: en son 2020 Şubat kırmızı ışık (ben geçerken kırmızı olmuş suçsuzum 😊)
İkamet: Kayseri
Plaka: Ankara
Renk: Gümüş Gri
Model:2013

Tekliflerden en kapsamlısı (!)

10.759 tl sompo 9taksit
İmm 5m (değiştirilemiyor)
Cam: orjinal ve muafiyetsiz
Servis: tüm özel ve yetkili servisler
İkame araç: 2x15 gün
Yanlış yakıt: 1.000 tl (olmasaydı bari 😂)
Manevi tazminat: 500bin limitli
Kişisel eşya: yok

Tekliflerden en ucuzu:

4.086 lira zurich 8taksit
İmm 100.000 (+limitsiz imm neova:861 lira yaptıracağım)
Cam: yan sanayi (orjinale yüzde 25 muafiyet var)
Servis: tüm özel ve yetkili servisler
İkame araç; yok
Yanlış yakıt; yok
Manevi tazminat: yok
Kişisel eşya: 500 tl (😂)

Zorunlu Trafik Sigortası teklif günü henüz gelmemiş.

Ekleme:Geçen seneki imm 3m olan kaskom 2742liraymış.

bende trafik ve sigortayı yeniliyorum..en düşük trafik sampo 2697Tl sbm den kontrol ettim.
Kasko 72267TL axa yine en ucuzu o. İmm 3milyon muafiyetsiz vs vs.. toplamda 9800tl gibi bir rakam..geçen yıl ikisi toplamda 3800TL idi..3 katı artmış fiyatlar

Zevk almak lazım

Kasko 10 bin 20 bin seneye 30 bin ???

Benzin mazot 35 ? Sonra 45 falan??

Kıyma 330....seneye 530

Bok sineklerini kafaya takmıstım bi zamanlar??

Kardesim kanatların var her yere tarifeli / tarifesiz ucarsın istedigin yere konarsın istedigin pencereden girersin

Git nusretteki etlere kon
Waffle cılardaki cikolatalara kon
Acık büfe Kahvaltı mekanlarında
Bal kaymak tereyağa kon.

Eee zevk alıyyor boka konmaktan. Bokla beslenmekten.

Bizde zamanla ögrenicez zevk alıcaz her türlü zam/ giydirme / pahalılık tatlı gelecek

Son düzenleme:

Bu sene sıfır araba alan arkadaşlar modellerine göre kasko, trafik sigorta fiyatlarını paylaşabilir mi?

Geri
Üst Alt