Sigorta ve Kaskonuzu Nerede, Ne Kadara Yaptırdınız?

Pztesi trf. Sigorta var

Hepiyi sigorta en düsük veriyor.

8. Basamak olayı henüz başlamamış gözüküyor

Bende Hasarsızlık ezelden beriIMG_20230106_172710.jpg

• Beğen
Tepkiler: SCC

Generaliden full kasko yetkili Servis anlaşmalı 5500 4 oto yıkama be 250 tl a101 çeki

İmm 500 bin
Cam yetk serviste değişimde %25 ödeyeceğim
2 adet 14 gün
2x14 gün ikame aracı iptal edip (yani ikame araç istemiyorum) deseniz veya 2x7 gün e indirip., İMM ‘yi —>2-3 veya 5 milyon yapsanız, şuan ödediğiniz 5.500 tl.den daha ucuza gelirdi.

@forzaGilles

Garip zora koşmalar var sigorta şirketlerinde

Benim kasko 9 şubatta ama 30 gün öncesinden sistem açıldı.

En uygun kasko hdi den çıkıyor

Yavvv

2x7 gün ikameyi çıkarttırmıyor

Manevi tazminatı çıkartırmıyor

Mini onarımı çıkarttırmıyor falan.

En çok ikame araca kıl oluyorum.

Sanki kaza yapınca evden işe isten eve yürüycez.benim arabam kaza yapmış derdim kederim bi dünya !!! Neyleyim elalemin emanet aracını?
Toplu taşıma var !!!! Gider gelirim 15 gün.

imm 3 milyon
Onarım yetkili servislerde

2017 tdi manuel high
Hasarsızlık 22 yıldan beri
Yaş +45
Sehir ankara

IMG_20230112_195001.jpg

• Beğen
Yokkk hocam

37 tane ayrı ayrı teklif sundu sigortam net.

Anadolu sigortanın teklifi 16.000 ?
19 yaşında 3 aylık ehliyetli yazılımlı 168 beygir scirocco kullanıcısı zanettiler beni sanırım???
Gecen sene bana sigortam net allianzdaki ayni kasko icin 2 kati fiyat verdi, allianz'in kendi sayfasinda yari fiyatina yaptirmistim, bir deneyin, biz de bilelim durumlar nasil, kendiniz icin degil bizim icin :) Cünkü Allianz VDF VW marka sigorta olarak yapiyor

• Beğen
Gecen sene bana sigortam net allianzdaki ayni kasko icin 2 kati fiyat verdi, allianz'in kendi sayfasinda yari fiyatina yaptirmistim, bir deneyin, biz de bilelim durumlar nasil, kendiniz icin degil bizim icin :) Cünkü Allianz VDF VW marka sigorta olarak yapiyor
Web sitelerinden
Teklif denedim
En son aşamada durum bu ???Screenshot_2023-01-12-20-31-56-646_com.android.chrome.jpg

@forzaGilles

Garip zora koşmalar var sigorta şirketlerinde

Benim kasko 9 şubatta ama 30 gün öncesinden sistem açıldı.

En uygun kasko hdi den çıkıyor

Yavvv

2x7 gün ikameyi çıkarttırmıyor

Manevi tazminatı çıkartırmıyor

Mini onarımı çıkarttırmıyor falan.

En çok ikame araca kıl oluyorum.

Sanki kaza yapınca evden işe isten eve yürüycez.benim arabam kaza yapmış derdim kederim bi dünya !!! Neyleyim elalemin emanet aracını?
Toplu taşıma var !!!! Gider gelirim 15 gün.

imm 3 milyon
Onarım yetkili servislerde

2017 tdi manuel high
Hasarsızlık 22 yıldan beri
Yaş +45
Sehir ankara

Ekli dosyayı görüntüle 62855
Abi manevi çıkaramazsınız.Çok eskiden şirketler ek olarak koyarlardı ama şimdi çoğu imm’nin %25i olarak belirleyip öyle fiyatlamaya başladılar.
Aksigorta-Ray aklıma gelenler.Ek olarak fiyatlıyorlar.Manevi gerek yok dersiniz ama Allah korusun olmaz olmaz başa gelir,varlığı o zaman işe yarar.
ikame araç eyvallah tamamen tercihe bağlı bir durum ve çıkarılması güzel olur.Kanımca ekonomik segmentlerde yaklaşık 500tl’ye denk gelir.
Mini onarım da nadirdir ve fiyatlama da çok cüzi rakamdır çünkü siz full kasko yaptığınızda da şirketler sizi genelde mini onarımların da yapıldığı kendi hızlı onarım merkezlerine yönlendirir ki hem kendisi hem siz kârlı çıkın diye.Hatta bazı şirketler hızlı onarım merkezlerine götürdüğünüzde onarım süresince ikame bile verir.Hdi’de hds kasko var,o bir tık daha düşük olur.ona da baktırın isterseniz.(servis takıntınız olmazsa tabi)

@krym

Allianz 15 gün önce teklif verebiliyomuş (error bu nedenle)

Digerleri 30 gün önce oldugu icin teklif alabildik

Geri
Üst Alt