ACİLLL !!2013 golf 7 1.6 tdı start-stop hatası ve yakıt pompası basınç değeri

Mryldrm

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba 2013 golf 1.6 diesel otomatik aracım var bugün start stop arızası yandı ve ardından araç gaz yememeye başladı yani 80 i zor geçiyordu bi arkadaşım tamirci makinaya bağladı ve hataları kapattı ama bu hatalar tekrar çıkarmı uzun yola gidicem araç gaz yemezse biterim napıcam ACİLLL DÖNÜş lütfen !!!!!!! 

Hatalar 

yakıt pompa basınç değeri gibi bişey 

akü ile ilgilide hata vardı ama akü &80 gösteriyor 

sağolun şimdiden .. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar merhaba 2013 golf 1.6 diesel otomatik aracım var bugün start stop arızası yandı ve ardından araç gaz yememeye başladı yani 80 i zor geçiyordu bi arkadaşım tamirci makinaya bağladı ve hataları kapattı ama bu hatalar tekrar çıkarmı uzun yola gidicem araç gaz yemezse biterim napıcam ACİLLL DÖNÜş lütfen !!!!!!! 

Hatalar 

yakıt pompa basınç değeri gibi bişey 

akü ile ilgilide hata vardı ama akü &80 gösteriyor 

sağolun şimdiden .. 
Hataları cihazla söndürmek ne demek, önce arızanın giderilmesi gerekir

Yakıt aldığınız yerden kaynaklanıyor olabilir, belli ki yakıt pompasını bozmuş.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@forzaGilles haklısın hocam ama arkadaş bana söylemeden kapattı napacağımı bilmiyorum tekrar hata vermesini mi beklemeliyim ? 

@CeeJay hatalar kapatıldıktan sonra aracın çekişinde ve gidişinde bir problem yok şuan acaba düzeldimi yoksa aynı hatayı verirmi ? 

Yetkili serviste bi baktırın aracınıza dönüşü zor problemlere yol açabilir, yakıt işi tehlikeli

[mention=2059]CeeJay[/mention] hatalar kapatıldıktan sonra aracın çekişinde ve gidişinde bir problem yok şuan acaba düzeldimi yoksa aynı hatayı verirmi ? 
Hocam, arkadaşların tavsiyesine katılıyorum. Servise götürüp bir sormanızda fayda var. En azından pompayı vs bir test edip sonuca ulaşabilirler. Net bir şey söylemek imkansız.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Araç bi yerde sıkıntı gördüğünden kendini korumaya almış gözüküyor, hata kodlarını sildiğiniz için koruma kalkmış, ancak hata devam ediyorsa zaten silsede tekrar çıkar diye düşünüyorum.

@ibrahim043 hocam şuan hata olmadığı için servis göremiyor sanırım tekrar hata vermesini beklemeliyim 

@Mryldrm

Muhtemelen yakıttan dolayı sıkıntı oldu araç hata verdi ve kendini korumaya aldı, şuan hata silindiğinden korumada kalktı fakat hata devamlı olsaydı mutlaka o hata tekrar çıkardı diye düşünüyorum. Siz aracı kullanın deneyin o esnada hata verirse direk servise çekin derim..

Geri
Üst Alt