BOEING 737-800 İNCELEDİM GOLF’le KARŞILAŞTIRDIM

anlayamazsın diyosun s=s17
8D 8D  Sesli güldüm hocam.

Haftasonu özellikle Cts günğ görmeniz lazım hocam. Sırf uçak fotoğrafı çekmek için her biri araba parası makinelerle 5-6 kişilik ekip halinde gelenler oluyor. Yaş olarak falan da bayağı büyük çoğunluk. &:

Ekip olarak gelenlerde herkesin görevi var biri video çekiyor birkaçı farklı açılardan foto çekiyor diğeri iPad’den kalkacak inecek uçakları takip edip haber veriyor.  8D

Bu havacılık olayı çok değişik. Arabayı yıkadıktan sonra yer müsaitse tabure koyup oturup arabayı izlemek gibi bir şey. 8D

@yer_ucagi_34 Flyinn yakında tarih olacak. Üçüncü havaalanı açılınca flyinn’deki terasa çıkıp oturma keyfimiz kalmayacak. Hele yaz gelsin, son bir defa daha orada oturmak istiyorum.

@yer_ucagi_34 Flyinn yakında tarih olacak. Üçüncü havaalanı açılınca flyinn’deki terasa çıkıp oturma keyfimiz kalmayacak. Hele yaz gelsin, son bir defa daha orada oturmak istiyorum.
30 Ekim’e kadar gidebildik gidebildik yoksa Flyinn bizin için bir şey ifade etmeyecek.

Benim de burada olduğum zaman olursa sizinle birklikte gitmeyi isterim. s=bigstar

05-23 numaralı pist (Sahile paralel diyebileceğimiz) sivil havacılığa kapalı olarak resmi amaçlı kullanıma devam edecek. Bu da demek oluyor ki Flyinn terasında iniş ve kalkışları uzaktan da olsa izlemek (Daha doğrusu denk gelip izlemek) artık şans olacak.

05-23 numaralı pist (Sahile paralel diyebileceğimiz) sivil havacılığa kapalı olarak resmi amaçlı kullanıma devam edecek. Bu da demek oluyor ki Flyinn terasında iniş ve kalkışları uzaktan da olsa izlemek (Daha doğrusu denk gelip izlemek) artık şans olacak.
Doğrudur hocam, havalimanı tam olarak kapanmayacak dediğiniz gibi. Kargo uçuşları için de kullanılacakmış. Zaten Yeni Havalimanı’nın kodu IST olacak, Atatürk IAT olarak değiştiriliyor. s=bigstar

05-23 kullanılması isabet olmuş, 17-35 pistleri, Yeni Havalimanı Chart’ıyla çakışıyor.

Ayrıca 17-35 Pistleri üzerinde çok güzel organizasyonlar yapılabilir. Ve Istanbul Airshow büyük ihtimalle Atatürk Havalimanı’nda yapılmaya devam edecektir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@yer_ucagi_34 777 çok güzel ve asil görünüyor ama 4 motorlu 747 tahtını hiçkimseye bırakmıyor. Antonov’un sesini duymuştum bir keresinde, aynı anda birden fazla uçak kalkıyor gibiydi. 

@yer_ucagi_34 Değerli hocam açıklamalar için teşekkürler,

Affınıza sığınaraktan;

ikinci elleri nasıldır?

Hangisi daha çok tutar bunların

Aile için öneriniz hangisi olur

Tanıdık ustanız var mıdır göstersek

Hangi marka LPG taktırmak lazım gelir

Ve son olarak

Golf'ü versek+üstüne bir miktar para+Holosko alabiliyor muyuz?

:000043-medium: :000043-medium: :000043-medium:

@yer_ucagi_34 Değerli hocam açıklamalar için teşekkürler,

Affınıza sığınaraktan;

ikinci elleri nasıldır?

Hangisi daha çok tutar bunların

Aile için öneriniz hangisi olur

Tanıdık ustanız var mıdır göstersek

Hangi marka LPG taktırmak lazım gelir

Ve son olarak

Golf'ü versek+üstüne bir miktar para+Holosko alabiliyor muyuz?

:000043-medium: :000043-medium: :000043-medium:
Öncelikle konuma gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ediyorum. :mad:

Tüm uçak modelleri içinde ikinci eli en hızlı olan, malum siteye konulunca en hızlı satılan uçak Boeing 737-800’dür. Parçasını bakkalda dahi bulabilirsiniz. Dünyada en çok kulanılan uçaktır. Ondan sonra da Airbus A320 gelir. s=bigstar

LPG düşünürseniz Prins marka tavsiye ediyorum hocam. Uçağın motor koduna göre sorgulama yapıp uygun LPG kitinin montajını gerçekleştiriyorlar. Maslak’da yapan birkaç yer mevcut. 8D  Ama yeni Airbus A320neo’lar LPG’ye uyumlu değil deniyor denemek lazım. Olmazsa onlara da sıvı sistem LPDi takılır. &:

Aile kullanımı için daha çok pırpırlı 4 kişilik modelleri tavsiye ediyorum hocam. Hem az yakıyorlar hem de menzilleri fena değil, Malatya’dan İstanbul’a kadar dahi uçabilmekte full depo ile.

Tanıdık ustamız var hocam hem de forumumuzdan. @havzan &:

Golf’ü takasa vererek şunlardan almanız mümkündür. Ama tabi az KM’de 2. Ellerinden. 8D

@scknklc @silvershadow @Beşiktaş1903 @Emergency @Savatage @jajaja @arimayacik 

A27E5AE2-FE99-4EE3-B49A-1E274FBA88DB.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt