Onlarda App-Connect Bizde Türk-Connect

ahh ahh hep hayalimdi..

Belki bir son dk gelişmesi olur bende takip edeyim konuyu :)  

@AhmetCakmak aynen hocam ben bir umut belki ucuz yollu bir çözüm müdür acaba diye şansımı denedim ama maalesef
Bence gerek yok hocam. Dediğim gibi 700-800 lira verip yeni cihaz alın, aracı satarken vs isterseniz o cihazı da satarsınız ayrıca. En kötü aldığınız fiyata satılır, aranan cihazlar bunlar.

Bu konu böyle kaldı mı yoksa bir yere vardı mı ?

Aradan 1 sene geçmiş, herhalde bu zamanda gerekli araç, cihaz ve vakit bir araya gelmiştir diye ümit ediyorum :)

Bu konu böyle kaldı mı yoksa bir yere vardı mı ?

Aradan 1 sene geçmiş, herhalde bu zamanda gerekli araç, cihaz ve vakit bir araya gelmiştir diye ümit ediyorum :)
@Musaaksoy Kendi kullandığımız 2 araca uygulama gerçekleştirdik konuda da fotoğrafları mevcut.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Jesi Abim bu sistemi 1 yıldan uzun süredir kullanmakta kendisine de memnuniyetini soralım.

Herkese merhabalar, yeni konuma hoşgeldiniz. Bu sefer farklı bir konu ile karşınızdayım. s=bigstar

Bilgisayar alanında duayen diyebileceğimiz Değerli  @yusufacs  hocam kendi aracına uygulamış bunu. Israrla nasıl yaptığını sormama rağmen söylemiyor. Daha önceden @yusuf hocam da yapmıştı fakat iPhone’da ve böyle yatay şekilde komple telefon ekranını yansıtmayı ilk defa görüyorum. Ayrıca bunu fabrika çıkışlı 5” ekrana yapmış olduğunu yine ilk defa görüyorum.

Benim araca da yapacağına söz verdi, sabırsızlıkla bekliyorum. Benim araca yaparken detaylı foto video atmaya çalışırım. acıktım  @silvershadow @Nfk @caglar_61@xentus @fcsrn @Ender @Alperen099

Ekli dosyayı görüntüle 15037

@Jesi Hocamızın aracına da uygulamamızı gerçekleştirdik. 6.5” ekrana yaptığımız ilk uygulama oldu aynı zamanda.

Ekli dosyayı görüntüle 17755
Sonuç olarak sizin araca oldu mu hocam ?

carplay ile iphone cihazınızı jailbreak yaparak yükleyeceğiniz carbridge adlı tweak ile istediğiniz uygulamayı(youtube face vs ) ekrana yansıtabilirsiniz.

@yer_ucagi_34 tamam güzel hayrını görün. Bu başlığı neden açtınız? Tam olarak amaç ne? Hava mı atmak? Ücretli satış mı? Bilgi verirseniz ona göre ilerleyelim...

@Ginger oguz bey foruma yeni uye olmussunuz daha kendinizi tanitmadan bir merhaba demeden biraz sert bir baslangic olmadi mi sizce de? Burada ben de yeniyim ve bir aile-arkadas ortami var kimse kimseye hava atmiyor herkes birbirine yardimci oluyor. Talihsiz bir yorum gelir gelmez diye düşünüyorum. 

Bu konu yüzünden çok sayıda tepki geliyor@yer_ucagi_34 Ömer kardeşime. Amacın mizah olduğunu anlamayan, mesajları okumadan direk kayıt olan yeni üyeler sitem ediyorlar. Konu başlığı veya ilk mesajda bi açıklama mı yapılsa bu tür şeylerle karşılaşmamak için.

Geri
Üst Alt