Onlarda App-Connect Bizde Türk-Connect

Herkese merhabalar, yeni konuma hoşgeldiniz. Bu sefer farklı bir konu ile karşınızdayım. s=bigstar

Bilgisayar alanında duayen diyebileceğimiz Değerli  @yusufacs  hocam kendi aracına uygulamış bunu. Israrla nasıl yaptığını sormama rağmen söylemiyor. Daha önceden @yusuf hocam da yapmıştı fakat iPhone’da ve böyle yatay şekilde komple telefon ekranını yansıtmayı ilk defa görüyorum. Ayrıca bunu fabrika çıkışlı 5” ekrana yapmış olduğunu yine ilk defa görüyorum.

Benim araca da yapacağına söz verdi, sabırsızlıkla bekliyorum. Benim araca yaparken detaylı foto video atmaya çalışırım. acıktım  @silvershadow @Nfk @caglar_61@xentus @fcsrn @Ender @Alperen099

Ekli dosyayı görüntüle 15037

@Jesi Hocamızın aracına da uygulamamızı gerçekleştirdik. 6.5” ekrana yaptığımız ilk uygulama oldu aynı zamanda.

Ekli dosyayı görüntüle 17755
Bu iş sadece yazılım ile mi oluyor yoksa arada herhangi bir aktarım kablosu veya medya sistemine ek bir modem ile mi yapılıyor.

Ben bir açıklama beklerdim mesela , şaşırdım...

Açıklama yoksa konu neden açıldı ki? 

Varsa bir ücreti ben bunu kendim buldum anlatamam ama uygulama isteyenlere şu ücret karşılığında yapabilirim denir

3 sayfa okudum öyle bir ibarede yok

İnsanların zamanı kıymetli kimse boş yere 3 sayfa okuyacak kadar boş değil sanırım aradan 6 ay geçmiş ses yok

Sn. Hocalarım benim Almanya’da yaşayan bi yakınım var 250 lira aktivasyon kodu mevzusu var nasıl oluyor bu iş ? Kodu nasıl giriyoruz alsak yapabilirmiyiz acaba ?

@kerimaslan27 yaparsınız hocam 250 liraysa bizde erişelim öyle bir şeye ama gördüğüm kadarıyla 150 Euro civarı. Vag ile ilgilenen bir yere gidip odis ile online açtırmak yeterli. Kaldı ki kitapçığa da ihtiyacınız yok, yurt dışındaki yakınınız kodu yolladıktan sonra odis ile kod aracınıza girilse yetiyor. Ebaydeki arkadaşa güvensem 779 liraya geliyordu, hiç düşünmem hemen alır açtırırım. Serviste 3-4 ay önce 1700 demişlerdi.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Kaaan95.ky bunu benim arkadasım orada vw ye gidip sorması mi gerekiyor ? 150€ ~900₺ Gibi bir rakam oluyor o fiyata yaptırmam ama 250 lira denmişti makul bulduğum icin sormuştum :)  net fiyatı bilinse düşünüle bilir

@kerimaslan27 hocam oradan kodu alıp burada odis sahibi bir dükkandan çok çok 100 liraya açtıracaksınız ama dediğim gibi 250 tl gibi bir meblağa bulma imkanınızı pek öngörmüyorum, ben kendi adıma 900 tl de olsa hemen alırdım, kur şu ara düşükken kaçırmazdım. Bulabileceğiniz en uygun fiyatlar bu ara olur muhtemelen.

250 liraya buluyorsanız bu işin ticaretine başlayın zira müthiş kazanırsınız, Ender elektronik bile 1500’e açıyor app-connecti.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Kaaan95.ky 😃 ben bulunuyor mu diye sordum Kaan hocam bulsam hiç durmam yaptırırım ve sizin gibi değerli insanlara da yardımcı olurun ticarete gerek yok nasıl olsa gidiyor sizede alırdı. Ama sormam gerek net fiyatı bilsem düşünürüm 

@kerimaslan27 vw servislerinden bulabilir hocam, o konuda hiç sorun olmaz. Buradaki servisler de kitapçığı Almanya’dan ısmarlıyor.

merhaba arkadaşlar benimde aracımda 5" composition color bulunmakta, bir umut acaba bu ünite için carplay + geri görüş kamera uygulamaları acaba mevcut mudur diye dolanırken bu konuya denk geldim maalesef çok uzun zamandır bir cevap gelmemiş, bakınmaya devam ederken aşağıdaki  videoyu gördüm mail attım ancak çok astronomik bir rakam söylediler, o kadar astronomik ki direk discover pro ya geçebilirsiniz. Sanırım bu cihaza bir arayüz yada içine bir parça takmadan bu tür uygulamalar imkansız.

6 dakika önce, Forsss yazdı:

merhaba arkadaşlar benimde aracımda 5" composition color bulunmakta, bir umut acaba bu ünite için carplay + geri görüş kamera uygulamaları acaba mevcut mudur diye dolanırken bu konuya denk geldim maalesef çok uzun zamandır bir cevap gelmemiş, bakınmaya devam ederken aşağıdaki  videoyu gördüm mail attım ancak çok astronomik bir rakam söylediler, o kadar astronomik ki direk discover pro ya geçebilirsiniz. Sanırım bu cihaza bir arayüz yada içine bir parça takmadan bu tür uygulamalar imkansız.

Çinli yeni cihaza 700-800 tl verip geçmek daha iyi bir seçim olabilir hocam.

Geri
Üst Alt