GOLF 7 Midline Plus Fonksiyonel Direksiyon + Gate Way Değişikliği

Merhaba arkadaşlar bilgili arkadaşların yardımını bekliyorum. Midline plus bir golf 7 aldım. Konuyu okudum ve bir adet de gateway ve fonksiyonel tuş takımı aldım. İzmirde gateway montajını yapacak kimse var mı? Fonksiyonel tuş takkmı için sadece montaj yeterli değil sanırım vagcom dan bazı işlemler yapılması gerekiyor mu? Teşekkürler. 

Merhaba arkadaşlar bilgili arkadaşların yardımını bekliyorum. Midline plus bir golf 7 aldım. Konuyu okudum ve bir adet de gateway ve fonksiyonel tuş takımı aldım. İzmirde gateway montajını yapacak kimse var mı? Fonksiyonel tuş takkmı için sadece montaj yeterli değil sanırım vagcom dan bazı işlemler yapılması gerekiyor mu? Teşekkürler. 
Gateway değişimde online kodlama gerekli vagcom tek başına malesef yetersiz kalır. Airbag kablosuda almanız gerekebilir

@forjust1day teşekkürler cevabınız için bu işlemleri izmirde kim yapabilir? 

Moderatör tarafında düzenlendi:
2013 model comfortline araçtan çıkarttığımız çerçevesi ile birlikte opsiyonel tuş takımı satılıktır. Fiyat konusunda bilgim yok, ederi neyse ticaretini düşünmeden verebilirim.

IMG-20200409-WA0026.jpg

2013 model comfortline araçtan çıkarttığımız çerçevesi ile birlikte opsiyonel tuş takımı satılıktır. Fiyat konusunda bilgim yok, ederi neyse ticaretini düşünmeden verebilirim.
/monthly_2020_04/IMG-20200409-WA0026.thumb.jpg.8ae57cb3a6e5ff57c3f96cd987743cdd.jpg
Aynısını bende satıyorum 550₺ yazdım arayan çok ama alan yok.

Aynısını bende satıyorum 550₺ yazdım arayan çok ama alan yok.
İyi para ediyorlar hocam o zaman ben 400 civarı etse iyi diye düşünüyordum

Bende 2013 midlen plus var gatemy almak istyrm hangisi alcam 

@oktay__87 yani simdi bos direksiyon tus eklemek istrym sadece tuşu alsam olurmu yoksa gatawey de almam gerekiyormu

Geri
Üst Alt