Detailing Deposu

hocam hayırlı satışlarınız olsun. :'(
Teşekkürler hocam

Hayırlı olsun hocam. Tampona yapışan sinek vs için ne önerirsiniz?
Teşekkürler hocam . 

Bu arada arkadaşlar fiyatları güncelledim . Dünkü fiyatları ilanları koyarken hızlı hızlı yazmak için kafadan hesapladım hepside yüksekmiş . Fiyatları ürünlerin 5 lt lik perakende fiyatlarının üzerine 10 lira ambalaş ücreti ekleyip beşe bölerek belirledim . 

Hayırlı olsun Mahmut ustam.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Teşekkürler hocam sizide atlamışım . :(  Bu aralar maalesef çok yoğunum eğer bu şekilde cevap vermediğim kişiler olursa veya olmuşsa özür diliyorum .

Hocam polisaj sonucu yanan verniği düzeltmek mümkünün mü? Polisajın izleri tamamen kaybolur mu?

Hocam polisaj sonucu yanan verniği düzeltmek mümkünün mü? Polisajın izleri tamamen kaybolur mu?

Hocam geç cevap için kusuruma bakmayın yeni gördüm . Maalesef yanan verniği düzeltmenin tek yolu yeniden boyadır . 

Merhabalar; aracımın siyah olmasından dolayı bu yıkama eldivenlerinden edinmek istiyorum lakin meguaris eldivene bu kadar yüksek ücret ödemek istemiyorum, boyutları uygun büyüklükte aracımı çizmeden yikayabilecegim tavsiye edebileceğiniz yikama eldiveni varmidir? yahut sonax eldiveni hakkında ne düşünüyorsunuz.

Merhabalar; aracımın siyah olmasından dolayı bu yıkama eldivenlerinden edinmek istiyorum lakin meguaris eldivene bu kadar yüksek ücret ödemek istemiyorum, boyutları uygun büyüklükte aracımı çizmeden yikayabilecegim tavsiye edebileceğiniz yikama eldiveni varmidir? yahut sonax eldiveni hakkında ne düşünüyorsunuz.
Tavsiyem ufs nin yıkama eldiveni. Aşağıdaki linkten bendende satın alabilirsiniz.

https://www.detailingdeposu.com/UFS-k

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt