Kışlık Lastik Hız Uyarısı

Terms

Paylaşımcı Üye

Araç
Golf 7 1.4 TSI 125 DSG Highline
Arkadaşlar merhaba

Dün aracın multi medya ekranında ve MFA ekranında ayarları elden geçirdim bir yerde beklerken!

Bugün pozantıya gidip geldim.

Her 130km hızı geçince MFA ekranında Kışlık lastikle 130KM/h hızı geçmeyin uyarısı aldım!
Oysa araçta kışlık lastik yok ve daha önce de böyle bir uyarı yoktu!

Ben bu uyarıyı geri nasıl kaldırabilirim?

Ek;  Araç 1,4TSI 125BG DSG

Adana -Pozantı git/gel 192Km

ortalama hız 112KM/h(ekranda gözüken)

Ortalama yakıt 5,6L/100Km

Moderatör tarafında düzenlendi:
merhaba 

car tuşuna bastıktan sonra sağ altta bulunan ayarlar tuşuna basın orada lastik menüsü olması lazım. kış lastiği uyarısını kapatabilir yada hız sınırını değiştirebilirsiniz.

merhaba 

car tuşuna bastıktan sonra sağ altta bulunan ayarlar tuşuna basın orada lastik menüsü olması lazım. kış lastiği uyarısını kapatabilir yada hız sınırını değiştirebilirsiniz.
Teşekkürler Erkin bey

merhaba 

Erkin bey
Bahsettiğiniz bölümde kış lastik uyarısı seçeneği yok.

Erkin bey
Bahsettiğiniz bölümde kış lastik uyarısı seçeneği yok.
Hocam sizin için birazdan bakacağım. Ama benim hatırladığım kadarıyla MFA ekranından bakılıyordu. Fotoğraf da çekerim. s=bigstar

Hocam sizin için birazdan bakacağım. Ama benim hatırladığım kadarıyla MFA ekranından bakılıyordu. Fotoğraf da çekerim. s=bigstar
Bekliyorum

Biryerde var tahmin ediyorum çünki daha önce 230km hıza ulaştım böyle bir uyarı yoktu. ben karıştırırken aktif ettim galiba ama kapatamıyorum :(

Bekliyorum

Biryerde var tahmin ediyorum çünki daha önce 230km hıza ulaştım böyle bir uyarı yoktu. ben karıştırırken aktif ettim galiba ama kapatamıyorum :(
Hocam az önce biraz karıştırdım ama kış lastiğini bulamadım. Ben bi yine bakayım. Kısa süre sonra atarım fotoyu. Normal hız uyarısını bulabildim. Yemin ediyorum hangi kafayla çekmişsem fotoları zaten bende açık olan hız uyarısını çekmişim. Bu farklı.şimdi evde fotoları görünce farkettim. 8D

DAABB994-4DFC-46F8-BE5D-8912F4BFE1E0.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Car menüsünde iken köşede bulunan çark şeklindeki ayarlardan simgesinden kapatabilirsiniz 

@Ahmet zaten uyarı sadece kış lastiği için,  araç sizin ne kullandığınızı bilmez , ayar manuel bu uyarıyı ister kışlık lastik için ister güvenlik amaçlı kullanabilirsiniz.

@Ahmet zaten uyarı sadece kış lastiği için,  araç sizin ne kullandığınızı bilmez , ayar manuel bu uyarıyı ister kışlık lastik için ister güvenlik amaçlı kullanabilirsiniz.
Bir Fenerbahçeli olarak.

Net açıklamanız için teşekkürler

@Ahmet hocam kızdızınmı sevdinizmi anlayamadım :)  Bir Beşiktaşlı olarak her iki sonucada rica ederim :)

@Beşiktaş1903 Estağfirullah. Açıklamayı beğendim ve beğendiğim içn teşekkür ettim :'(

Bugün Bursasporu hiç beğenmedim 8D

Bu arada bir soru!

2003 yılında 100.yıl da şampiyon olduk dediniz ama Beşiktaş Futbolun 100.yılı ne zaman?

100 yıllık rekabet deniyor ama BJK-FB ilk maçı 1924 te değilmi?

Geri
Üst Alt