Bunu yapan insan olamaz

pcgokhanpc

Üye
İsim
Süleyman
Arkadaşlar merhaba iş gereği avm de çalışıyorum. Aracımı parkettim akşam çıkarken aşşağıdaki manzarayla karşılaştım. Güvenliğe bildirdim bakalım ne olacak

Bu parçayı nasıl temin edebilirim boyalımı astarlımı geliyor. Orjinal parça numarası v. S bilen arkadaslardan desteğini rica ederim

Ekli dosyayı görüntüle 14241

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Arkadaşlar merhaba iş gereği avm de çalışıyorum. Aracımı parkettim akşam çıkarken aşşağıdaki manzarayla karşılaştım. Güvenliğe bildirdim bakalım ne olacak

Bu parçayı nasıl temin edebilirim boyalımı astarlımı geliyor. Orjinal parça numarası v. S bilen arkadaslardan desteğini rica ederim

Ekli dosyayı görüntüle 14241

Geçmiş olsun Hocam.

O kısım çok kolay çıkıyor maalesef.  Servislere sorulabilir illaki yedek parça olarak vardır diye düşünüyorum. 

Farklı bir bakış açısı ise Hırsızlık girişimi olabilir Kamera kayırlarını kontrol edebilirseniz işiniz daha da kolaylaşır. Belki de Kapı çarpması sonucu ordakı plastik kısım kırılmış yada yerinden çıkmış olabilir.

Geçmiş olsun hocam. Sarı sitede baya çıkma parça mevcut boyalı boyasız. Serviste pahalıdır muhtemelen diğer her şey gibi. Fiyatına göre çıkma parça alabilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

/monthly_2018_03/IMG_8704.JPG.aeef35636c4c6d7a2368789aac40b91f.JPG

Öncelikle geçmiş olsun, fotoğrafı gördüğümde benim de aklıma hırsızlık ihtimali geldi. Olmasa iyiydi ama beterin beteri var emeline ulaşsa daha kötü sonuçlananilirdi.

Çok geçmiş olsun. Benimde yazıları çalmışlardı cumalıkızık'ta Bu parçadan çıkmacı'lar da kesin bulabilirsiniz diye düşünüyorum. Sanırım bursada yaşıyorsunuz ? Beşyol tarafında bir gezerseniz bulabilmeniz muhtemel küçük sanayide de böyle çıkma bir kaç yerde denk geldim.

Geri
Üst Alt