Singapore 17"

silvershadow

Emekli
İsim
Murat İNCİ
Singapore 18"

Moderatör tarafında düzenlendi:
İlk defa görüyorum ve aşık oldum. Durban'ın 18 olması dışında hiç bir çekici yanını görememiştim. Serronlar biraz abartı geliyordu. Dijon konusunda çekimserdim. Madrid janta ise hayranlık besliyordum. Şu anda hepsini sildim ve bu jantlara bildiğiniz vuruldum. Set fiyat bilgisi bulmam gerekiyor. @silvershadow Murat hocam. Bu jant golf kataloğunda var mıydı ?

oo bu jantları bende yeni gördüm 17' olmasıda güzel

Gri ve kırmızı renge gayet yakışmış da beyaz renkteki kontrast fazla geldi gözüme  s=o_O

theGenius dedi:
İlk defa görüyorum ve aşık oldum. Durban'ın 18 olması dışında hiç bir çekici yanını görememiştim. Serronlar biraz abartı geliyordu. Dijon konusunda çekimserdim. Madrid janta ise hayranlık besliyordum. Şu anda hepsini sildim ve bu jantlara bildiğiniz vuruldum. Set fiyat bilgisi bulmam gerekiyor. @silvershadow Murat hocam. Bu jant golf kataloğunda var mıydı ?
Değerli Hüseyin Hocam;

Maalesef yurdumuza ithal edilmeyen jantlardan biridir bu jantlar.

GTD'nin standart jantları olarak uzun yıllar kullanıldı.

Bunu bilse bilse Altur'dan satış Şefi Umut bey bilir. 

Getirtme imkanı varsa o mutlaka bir yolunu bulur.

Bugüne kadar hiç görmedim Türkiye'de belki de vardır.

Moderatör tarafında düzenlendi:
silvershadow dedi:
Değerli Hüseyin Hocam;

Maalesef yurdumuza ithal edilmeyen jantlardan biridir bu jantlar.

GTD'nin standart jantları olarak uzun yıllar kullanıldı.

Bunu bilse bilse Altur'dan satış Şefi Umut bey bilir. 

Getirtme imkanı varsa o mutlaka bir yolunu bulur.

Bugüne kadar hiç görmedim Türkiye'de belki de vardır.

Bu da çok benzeri olan 18-inch alloy wheels "Nogaro"

Şu anda GTD'de 17" jantlar standart hale getirildi ve sport &sound package (980Euro)  alındığında egzoz sesi, spor süspansiyon, sürüş profili seçimi, kırmızı kaliperler ile birlikte bu jantlar da geliyor..

7M7NXL.jpg

Jantı almak istedikten sonra illa ki bir yol bulunur.

Almanya'dan TIR la nakliyat yapan bir firmadan rica edilir.

Onların adresine bunlar satın alınarak gönderilir ve buradan ikinci el muamelesi görmesi için üzerindeki jelatinleri sökülüp getirtilir.
Değerli Murat Hocam

Verdiğiniz değerli bilgiler için teşekkür ederim. O kadar zahmet ve strese dayanamam yurtdışı seçeneği için ne yazıkki.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Değerli dostlar

Artık bu jantı almak isteyenler ona ulaşabilir.

Aksesuar olarak geldiği için tek satılıyor ve fiyatı da bu nedenle uçuk.

Vergiler dahil, jant göbeği ve bijonlar hariç 2600 TL.

Geri
Üst Alt