Ufak Bir Kaza

Geçmiş olsun hocam. İşinizin takibini bırakmayın bence. Trafikte her gün kimlerle karşılaşıyoruz malesef... Allah daha kötülerinden saklasın. 
Gerçekten ne olucak bu hali trafiğin? Vurup kaçanmı istersin,alkol alıp sürenimi istersin yada makas atıp bi halt yaptığını zannedenmi istersin gerçekten Allah sonumuzu hayır etsin

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Araç geldi,kapaklarımızıda taktık merak edenler için linki diğer konuda belirttim.Kapakları sanayide söktiriyim dedim korkudan,ordaki abilerde korktu ellemek istemedi gaza gelip kendim söküp taktım.Allah kaza bela vermesin kimseye.Artık ilk hedefimiz araç içi kamera.Ekli dosyayı görüntüle 14305

Geçmiş olsun öncelikle, tek çamurluk değişimi ,kaput göçük düzeltme ile iş halledilebilir.

Öncelikle geçmiş olsun. Ben de üç hafta önce benzer bir kaza geçirdim. Kaput, sol ön çamurluk ve tampon değişti. Gördüğüm kadarıyla kaputta kırılma var, servis değiştirir. Sol ön çamurluk değişecek, tampon belki değişim olmadan hallolur ancak o da düzgün olmaz. İç aksamda bir şeyin çıkacağını sanmam zira kaza hafif ama yine de gerekli kontroller yapılsın. Bir de sigortacınızın "sanayideki anlaşmalı servis" blöflerine kanmayın hem tramerde daha fazla hasar kaydı çıkarırlar hem de muadili adı altında ne olduğu belirsiz parçalar takarlar. Ayrıca işçilik de sıkıntılı olur. 

IMG_20180309_122509774_HDR (1).jpg

Öncelikle geçmiş olsun. Ben de üç hafta önce benzer bir kaza geçirdim. Kaput, sol ön çamurluk ve tampon değişti. Gördüğüm kadarıyla kaputta kırılma var, servis değiştirir. Sol ön çamurluk değişecek, tampon belki değişim olmadan hallolur ancak o da düzgün olmaz. İç aksamda bir şeyin çıkacağını sanmam zira kaza hafif ama yine de gerekli kontroller yapılsın. Bir de sigortacınızın "sanayideki anlaşmalı servis" blöflerine kanmayın hem tramerde daha fazla hasar kaydı çıkarırlar hem de muadili adı altında ne olduğu belirsiz parçalar takarlar. Ayrıca işçilik de sıkıntılı olur. 
/monthly_2018_04/5ac5f687d961a_IMG_20180309_122509774_HDR(1).thumb.jpg.d07aa8d067eee796939a999f60ff1320.jpg
Sizede geçmiş olsun hocam.Kaputun ucu yamuldu o kırık olan boyadan dolayı öyle gözüküyor.Kaputumuz ve tamponumuz komple boyandı ve çamurluk değişti.Tek sıkıntımız tamponun diş kısmında bi çatlak var o yakından belli oluyor ama oda nazarımız olsun diye kafama takmadım o kadar.Ekli dosyayı görüntüle 14313

Geri
Üst Alt