Ufak Bir Kaza

mutlubey17

Katılımcı Üye

İsim
İsmail
Yol hakkı bizde olmasına rağmen yolumu bölen bir panelvan hiç durmadan yolumuzu böldü ufak manevralar ile ilk kazamızı geçirdik.Panelvan sahibi kaçtı gitti o anın heyecanı ile plakada alamadık,araç kaskodan yapılacak serviste sizce nereleri değiştirirler?nereleri boyarlar?Ekli dosyayı görüntüle 14134

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

@mutlubey17 

Değerli Hocam 

Öncelikle geçmiş olsun. 

Cana gelmemiş olması tek teselli.

1. Çarpıp kaçan araç mobese ve diğer kameralardan çıkartılabilir. Karakolda tutanak tutturun ve sikayetçi olun. Alkollü veya ehliyetsiz olabilir hatta suçta kullanılıyor bile olabilir.

2. Arac tespit edilirse Değer kaybı davası da açın.

3. Sol çamurluk, sol far değişim ve kaput lokal boya kesin. Ama içte başka neler hasar görmüş? Kontrolde anlaşılacaktır. Ancak lastik ve bağlantı parçalarını mutlaka kontrol ettirin çünkü on düzen bozulmuş veya salıncaklar eğrilmiş veya en kötüsü rotil eğilmiş veya kırılmış olabilir.

Kaputu mümkünse boyasız doğrultma önereceğim. Çünkü motor kısmında hasar bulunmamasına rağmen böyle algılayacaktır satmak istediğinizde herkes. En azından satarken sorun olmasın.

Geçmiş olsun Değerli Hocam tekrardan

Moderatör tarafında düzenlendi:
[mention=4155]mutlubey17[/mention] 
Değerli Hocam 
Öncelikle geçmiş olsun. 
Cana gelmemiş olması tek teselli.
1. Çarpıp kaçan araç mobese ve diğer kameralardan çıkartılabilir. Karakolda tutanak tutturun ve sikayetçi olun. Alkollü veya ehliyetsiz olabilir hatta suçta kullanılıyor bile olabilir.
2. Arac tespit edilirse Değer kaybı davası da açın.
3. Sol çamurluk, sol far değişim ve kaput lokal boya kesin. Ama içte başka neler hasar görmüş? Kontrolde anlaşılacaktır. Ancak lastik ve bağlantı parçalarını mutlaka kontrol ettirin çünkü on düzen bozulmuş veya salıncaklar eğrilmiş veya en kötüsü rotil eğilmiş veya kırılmış olabilir.
Kaputu mümkünse boyasız doğrultma önereceğim. En azından satarken sorun olmasın.
Geçmiş olsun Değerli Hocam tekrardan
Sağolun bizimde tek tesellimiz o.Tam mobese önünde oldu kaza ancak kameralar bakımdamı neymiş önümüzdeki ay açılcakmış o yüzden bilmiyorum bende şikayetçi olduk.O an hastaneye doktor kontrolüne gittiğimiz için karakoldan çıkınca sanayine usta yatıp baktı pek bişey gözükmüyor dedi bizde o yüzden hastaneye devam ettik yaklaşık 30-40km kullandık.Salı günü servise bırakacağım aracı tek korkum o lokal boyanın vs. sırıtması çok heves ile almıştım aracı.

Gecmiş olsun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geçmiş olsun, umarım en az zararla atlatırsınız. Allah daha büyük kazalardan korusun.

Ayrıca ilerisi için, ön tarafa bir adet araç kamerası düşünebilirsiniz artık.

Geçmiş olsun, umarım en az zararla atlatırsınız. Allah daha büyük kazalardan korusun.
Ayrıca ilerisi için, ön tarafa bir adet araç kamerası düşünebilirsiniz artık.
Hocam gerçekten kazadan 1 hafta önce düşündüm sonra yaşadığım yer ilçe olduğu için gerek yok diyerek rafa kaldırmıştım.Kazanın dibinde mobese olup çalışmamasından sonra şuan en yakın zamanda hallediceğim ilk iş o olucak.Kafamda Xiaomi 70 minutes var küçük olduğundan dolayı tercih ettim gene tavsiyelere açığım.Kabloyu nerden dolaştırcağımı düşünüyorum birde.Tekrardan geçmiş olsun yazan abilerim sağolsun tekrardan.

Hocam gerçekten kazadan 1 hafta önce düşündüm sonra yaşadığım yer ilçe olduğu için gerek yok diyerek rafa kaldırmıştım.Kazanın dibinde mobese olup çalışmamasından sonra şuan en yakın zamanda hallediceğim ilk iş o olucak.Kafamda Xiaomi 70 minutes var küçük olduğundan dolayı tercih ettim gene tavsiyelere açığım.Kabloyu nerden dolaştırcağımı düşünüyorum birde.Tekrardan geçmiş olsun yazan abilerim sağolsun tekrardan.

Bende xiaomi yi car var 1296p olanı gayet güzel tavsiye ederim
Videolarla örnek vereyim
Kameranın ayarını 1080p60 kareye alıp da çektim daha akıcı olması için

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çok geçmiş oldun. Vurup kaçan aracı tespit ederseniz mutlaka değer kaybı davası açın. 

Geçmiş olsun hocam. İşinizin takibini bırakmayın bence. Trafikte her gün kimlerle karşılaşıyoruz malesef... Allah daha kötülerinden saklasın. 

Geri
Üst Alt