Makyajlı Kasa Dynamic Light Assist, Park Assist ve App-Connect Hk.

redeniz

Yeni Üye
İsim
Gökdeniz
Merhabalar, tdi dsg highline makyajlı bir golf siparişi verme arefesindeyim. Bugün satış danışmanı ile de görüştüm. Ancak aşağıdaki konuları yine de netleştiremedim. Yardımcı olabilir misiniz?

Eklediğim opsiyonlar: App-Connect, geri görüş kamerası, ergo active koltuk, adaptif şasi kontrol, adaptif hız sabitleyici, cam tavan, Sürüşe duyarlı LED farlar (Dinamik uzun far asistanı ile alınabilen versiyon)

1- Sürüşe duyarlı LED farlar (Dinamik uzun far asistanı ile alınabilen versiyon) opsiyonunu seçtiğimde konfigüratör ekstradan kalem ve fiyat olarak uzun far asistanını eklememektedir. Yalnızca bu şekilde oluşmaktadır. Uzun far asistanı bu durumda bedavaya mı gelmektedir? Aracın bu durumda uzun far asistanı olmadan gelme gibi bir durumu olabilir mi?

2- Uzun far asistanı almış olacağım için lane assisti sonradan açmak konusunda problem yaşar mıyım? (lane assist opsiyon olarak şu anda yalnızca kör nokta asistanı ile birlikte alınmaktadır)

3- Araca adaptif hız sabitleyici ve park asistanı eklesem de kalem olarak sürüş konfor paketi eksi kalem olarak fiyattan düşülmemektedir. Bu durumda park asistanından vazgeçeceğim.

4- Carplay ' in mevcut olarak gelmesi için siparişe 9WT App-Connect ve UI4 USB ve AUX-IN eklemek istedim. Ancak danışmanın kullandığı konfigüratör UI4 için zaten başka bir seçimden dolayı mevcut olduğu hatasını verip eklemeye izin vermemektedir. App-Connect eklenebilmektedir. Bu durumda da iphone için sorun yaşar mıyım? Danışman 2 li usb ile geleceğini sorun olmayacağı bilgisini vermiştir.

Fikir ve yardımcılarınız için teşekkür ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@redeniz

Değerli Hocam 

1. Daha önce varolan PXB ile PXC arasındaki fark ortadan kaldırıldı ancak 

PXB Dinamik viraj farlarına sahip led mid ön farlar

PXC Dinamik viraj farlarına sahip led mid ön farlar (8G3 uzun far asistanı dynamic light assist ile alınabilir) 

8G3 ise 1.440 artı vergiler fiyatında.

2. Makyajlı kasada tek fark kablo kodudur yapılan işlem ve program aynı olmalı. Değilse de eminim dostlarimiz tarafindan kisa sürede çözülür

3. Sürüş konfor paketinin toplam tutardan düsümü fatura kesilirken yapilabiliyor kimi zaman ancak kesinlikle düsüluyor.makyajlı kasada bir fark varsa size yarın dönüş yaparım.

@redeniz hocam bahsettiğiniz highline araca 9WT App connect opsiyonu ekletmek yeterli app connectin kullanıma hazır olarak gelmesi için. Ayrıca usb ve aux in opsiyonu eklemeye gerek yok. Zaten mevcut medya sistemi “composition media 2017” cihazında aux in ve usb girişi mevcut. Sanırım bu yüzden hata veriyor ayrıca eklenmek istediğinde. Ancak şöyle bi durum var 2li usb değil tek usb ve aux in girişi olarak geliyor.

Bi diğer konu da[mention=3]silvershadow[/mention] hocamın dediği gibi pxb ve pxc kodu aslında aynı şey ancak ekstra bedelini ödemek kaydıyla uzun far asistanı da ekletmek isterseniz sisteme pxc olarak girilmesi gerekiyor. Tabi bu seçimden sonra sistem 8G3ü de eklemek zorundasınız diye uyarı veriyor. Uzun far asistansız dinamik viraj farı isterseniz sipariş verilmesi gereken opsiyon kodu pxb.

3a25a6985b7fd306a4ca1ec3dc6264c8.jpg

Ben sadece dinamik viraj farı istemiştim, ilk etapta bu şekilde teklif formu oluşturuldu ancak sonradan st siparişi geçerken yukarıda anlattığım sebepten dolayı sistemin hata verdiğini ve pxb olarak değiştirmemiz gerektiği bilgisini verdi.

Sonuç olarak pxb olarak sipariş verirseniz sadece dinamik viraj farları gelir, uzun far asistanını ekletmek isterseniz de onun ücreti ekstradır.

Saygılar..

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Merhabalar, tdi dsg highline makyajlı bir golf siparişi verme arefesindeyim. Bugün satış danışmanı ile de görüştüm. Ancak aşağıdaki konuları yine de netleştiremedim. Yardımcı olabilir misiniz?

Eklediğim opsiyonlar: App-Connect, geri görüş kamerası, ergo active koltuk, adaptif şasi kontrol, adaptif hız sabitleyici, cam tavan, Sürüşe duyarlı LED farlar (Dinamik uzun far asistanı ile alınabilen versiyon)

1- Sürüşe duyarlı LED farlar (Dinamik uzun far asistanı ile alınabilen versiyon) opsiyonunu seçtiğimde konfigüratör ekstradan kalem ve fiyat olarak uzun far asistanını eklememektedir. Yalnızca bu şekilde oluşmaktadır. Uzun far asistanı bu durumda bedavaya mı gelmektedir? Aracın bu durumda uzun far asistanı olmadan gelme gibi bir durumu olabilir mi?

2- Uzun far asistanı almış olacağım için lane assisti sonradan açmak konusunda problem yaşar mıyım? (lane assist opsiyon olarak şu anda yalnızca kör nokta asistanı ile birlikte alınmaktadır)

3- Araca adaptif hız sabitleyici ve park asistanı eklesem de kalem olarak sürüş konfor paketi eksi kalem olarak fiyattan düşülmemektedir. Bu durumda park asistanından vazgeçeceğim.

4- Carplay ' in mevcut olarak gelmesi için siparişe 9WT App-Connect ve UI4 USB ve AUX-IN eklemek istedim. Ancak danışmanın kullandığı konfigüratör UI4 için zaten başka bir seçimden dolayı mevcut olduğu hatasını verip eklemeye izin vermemektedir. App-Connect eklenebilmektedir. Bu durumda da iphone için sorun yaşar mıyım? Danışman 2 li usb ile geleceğini sorun olmayacağı bilgisini vermiştir.

Fikir ve yardımcılarınız için teşekkür ederim.
4. sorun yaşamayacaksınız çünkü artık araç UI4 opsiyonu ile geliyor., zaten sizde yazınızda başka bir şeçimden dolayı mevcut diye uyarı almışsınız ekranda., 4-5 ay önce bu konu konuşuldu @mersamut arkadaşımız aracı sipariş verirken 9WT AppConnect opsiyonunu ekletti ama UI4 (iphone uyumlu usb) ekletmedi., Araç geldiğinde iphone ile denedi ve resimlerini paylaştı iphone sorunsuz şekilde media cihazına bağlanıyor AppConnet ve MirrorLink özelliğini sorunsuz şekilde kullanabiliyorsunuz., Yani UI4 opsiyon kodlu iphone uyumlu usb özelliği Makyajlı kasa Highline'larda ve opsiyon olarak 8" Composition Media alan Comfortline'larda artık standart oldu.

Aracın teklif formunu paylaşırsanız detaylı yardımcı olunabilir

@nightwolf arkadaşın ekletmek istediği usb aux in opsiyonu değil hocam., arkadaş iphone telefonlar ile uyumlu usb ekletmek istiyor., eskiden AppConnect ve MirrorLink özelliğini kullanmak için bunu ekletmek tek başına yeterli olmuyordu çünkü aracın usb 'si iphone uyumlu değildi ve bu sebebten UI4 eklenmesi gerekiyordu., ama bu özellik artık makyajlı kasa ile beraber highline'larda standart oldu

@redeniz merhaba..

@forzaGilles dediği aynen doğru..sadece appconnect ekleterek..iphone telefonları ile uyumlu usb ile aracı teslim aldım. UI4 ekletemeye gerek yok.

android auto, carplay, mirrorlink hepsini sorunsuz kullanıyorum.

Arkadaşlar merhaba,

Forum takipçilerinin Bayramını kutlarım. Bir sorum olacak. 2017 Haziran ayı çıkışlı makyajlı kasa Golf Higline aracım var. Aracımda PXB kodlu Led Mid far bulunmaktadır. Dikiz aynasında aracın ön tarafına bakan kameraya benzer bir alan bulunmaktadır.

Sorum şu eğer bu alanda gerçekten kamera varsa kodlama ile DLA ''dynamic light asist'' özelliği aktif edilebilir mi?

Not: Aracımda ACC de mevcut.

Hayırlı Forum'lar 

Merhabalar,

Öncelikle hoşbukduk.

Suan highline donanım golf alsak dogrudan apple car play calişiyor mu? Yoksa ekstra bi donanım veya aktivasyon gibi bir şey gerekiyor mu?

Aradım fakat bu konuda net bir cevap bulamadım.

Merhabalar,

Öncelikle hoşbukduk.

Suan highline donanım golf alsak dogrudan apple car play calişiyor mu? Yoksa ekstra bi donanım veya aktivasyon gibi bir şey gerekiyor mu?

Aradım fakat bu konuda net bir cevap bulamadım.
Opsiyon olarak 9WT opsiyon kodlu App-Connect ekletmeniz gerekiyor veya opsiyon eklenmiş hazır araç bulmanız gerek (biraz zor ihtimal bulmanız)., Sonradan açtırabilirsiniz ancak aktivasyon için 2-3 katı para ödersiniz., detaylı opsiyon listesine buradan ulaşabilirsiniz;

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt