Yeni Golf 7 İçin Sonradan Discover Pro 9.2 Takılır mı ?

mertnizami

Üye
İsim
Mert Işık
Merhaba Arkadaşlar

Makyajlı Golf 7'ler için sonradan discover pro montajı yapılır mı? Ebay'de aşağıdaki gibi bir ürün buldum yalnız anladığım kadarıyla ürün sadece ekran. Bu ürünü taksak uyum sağlar mı yoksa daha köklü bir değişiklik gerekir mi? Satıcıyla iletişime geçtim bakalım oradanda gelecek cevaplara göre bu başlığı güncelleyeceğim.

Link: http://www.ebay.de/itm/5G6919606-BT-9-2-Display-Discover-Pro-MIB2-2017-VW-Golf-7-VII-Passat-B8/263284624090?hash=item3d4cfc8ada:g:eek:mwAAOSwGPxZ9PXP

Satıcı ile görüştüm tam bilmiyor uyup uymayacağını birde aktivasyon kodu gerekiyor falan dedi şimdi doğuşa sorsam bunu kesin aktive etmiyordur. Bu cihazı taksak aktivasyonu kim yapar acaba ?

Satıcı ile görüştüm tam bilmiyor uyup uymayacağını birde aktivasyon kodu gerekiyor falan dedi şimdi doğuşa sorsam bunu kesin aktive etmiyordur. Bu cihazı taksak aktivasyonu kim yapar acaba ?
Degerli Mert Hocam

Muhtemelen kablo seti ve soketleriyle pinleri de farklıdır. 

Devasa farklar var çünkü

Haklı olabilirsiniz Murat hocam. Muhtemelen birde set halinde satılan versiyonu var onu almak gerekecek.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kaan hocam süpersiniz. Hemen soruyorum arkadaşa.

Hocam mesajlastik arkadasla almanyadan getirmis parcalari istanbulda montaji yapilmis tamami 16 bin tl'ye mal oldu dedi

Geri
Üst Alt