Koltuk renk seçenekleri

silvershadow

Emekli
İsim
Murat İNCİ
İç Döşeme Renkleri

İç döşemede kullanılan Üç temel renk var...

1. Opsiyon listesinde Shetland olarak anılan kum beji  [ opsiyon kodu (XW) ]

Kum beji iç döşeme rengi seçtiğinizde ön ve arka kol dayama yerleri ile kapı kolların  iç kısmı leke ve kirlenmeye karşı bej renginde deri geliyor.

Göreceksiniz ki ton farkı olmadan iç tavan, torpido ile Direksiyon altındaki kaplamaları ile koltukları kum beji rengindedir

2. Kuvarsit diye anılan açık gri  [opsiyon kodu (JW)]

Kuvarsitte  ön ve arka kol dayama yerleri ile kapı kolların  iç kısmı  aynı renkte kumaş geliyor.

Bu fotoğrafları mümkünse kaydedip dikkatle incelerseniz göreceksiniz ki kum beji iç döşemeden farklı olarak;

iç tavan, torpido ile Direksiyon altındaki kaplamaları kum beji renginde ama koltukları açık gri renktedir. 

3. Titantum siyahı olarak anılan ve aslen çok koyu bir gri olan antrasit  [opsiyon kodu (TW)]

Titanyum siyahında  ön ve arka kol dayama yerleri ile kapı kolların  iç kısmı  aynı renkte kumaş geliyor.

4. ErgoActive Titanyum siyahı koltuklar.

Bana kalırsa gerçek siyah iç döşeme bu renktir.

http://www.golftutkusu.com/opsiyonlar-ve-atolye/14-yone-manuel-ayarlanabilen-ergoactive-spor-surucu-koltugu/

5. Deri olan Vienna seçeneğinde 3 renk seçeneği bulunuyor.

Üç Renk seçeneğine sahiptir:

1. Titan Siyahı

2. Marrakech (YW) (Kızıl Kahve)

3. Kum Beji  (Kumaş kum beji değil de beyaza yakın bir krem rengi)

http://www.golftutkusu.com/opsiyonlar-ve-atolye/elektrikli-ayarlanabilir-surucu-koltugu-ve-vienna-deri-deri-koltuklar/

Moderatör tarafında düzenlendi:
Araç alırken genelde iç ile dış zıt renkler olmalı ki kendini göstersin aracı boğmasın derler hep bende adana sıcağına bağlı olarak dış beyaz içi de Titantum siyahı olarak anılan ve aslen çok koyu bir gri olan antrasiti seçtim. kararsız arkadaşlara tavsiye ederim. ayrıca akşam araç içi beyaz ledler ile aydınlatma da çok şık duruyor....

ben bej aldım çok memnunum başta çiğ kaçar falan demiştim ama, gerçekten pasifik mavi için harika duruyor.

Pasifik mavinin içine beji aldık, araç gelmeden başka bir bayide tungsten gri, titanyum siyaha oturmuştum. Hayran kaldım  s=s20 çok pişman olmuştum o siyah varken bej aldığıma. İçim içimi yedi hatta direk temsilcimi aradım değiştirelim diye, artık çok geç dedi :D En çok kötü etkileyen şeyde konsolun yarısının siyah yarısının gri(bej) olması.

Sonuç olarak aracım geldiğinde yaşadığım; Pasifik mavinin içinde bej hoş duruyor, konsolda öyle tahmin ettiğim kadar çok gözüme batmadı piyano black in yalnız kalması dışında ama genede titanyum siyah olsaydı diyorum =( Çok kolayda kirleniyor ne yazık ki bej, Sunroofu açtım bir baktım köşedeki fırının bacasından düşen kurumlar girdi içeri, koltuklara leke yaptı

ErsinEsk dedi:
Pasifik mavinin içine beji aldık, araç gelmeden başka bir bayide tungsten gri, titanyum siyaha oturmuştum. Hayran kaldım  s=s20 çok pişman olmuştum o siyah varken bej aldığıma. İçim içimi yedi hatta direk temsilcimi aradım değiştirelim diye, artık çok geç dedi :D En çok kötü etkileyen şeyde konsolun yarısının siyah yarısının gri(bej) olması.

Sonuç olarak aracım geldiğinde yaşadığım; Pasifik mavinin içinde bej hoş duruyor, konsolda öyle tahmin ettiğim kadar çok gözüme batmadı piyano black in yalnız kalması dışında ama genede titanyum siyah olsaydı diyorum =( Çok kolayda kirleniyor ne yazık ki bej, Sunroofu açtım bir baktım köşedeki fırının bacasından düşen kurumlar girdi içeri, koltuklara leke yaptı
Değerli Hocam,

Bahsini ettiğiniz döşeme rengi  quvarzit veya kuvarsit olmasın?

Çünkü titanyum siyah döşemede  konsol tek renk siyahtır. 

Burada da görebilirsiniz.

http://www.golftutkusu.com/ic-dekor-koltuk-secenek-ve-renkleri/koltuk-renk-secenekleri/msg4648/#msg4648

Deri koltuk alabiliyormuyuz yoksa ergoactive ile birliktemi satılıyor?

silvershadow dedi:
@zambor007

Değerli Hocam,

Vienna deri koltuklar ile elektrikli hafızalı koltuklar bir arada alınabilir.

Detaylar burada

http://www.golftutkusu.com/opsiyonlar-ve-atolye/elektrikli-ayarlanabilir-surucu-koltugu-ve-vienna-deri-deri-koltuklar/msg3481/#msg3481
Tesekkurler hocam anladigim kadariyla ergoactive yerine elektrikli spor koltukla alinabiliyor.

Bana göre marakesh olanlar ve pro birlikte alinirsa arac icerisi super bir gorunume kavusur.Bence pahali olsada en guzel opsiyonlardan ikisi bunlar :)

@zambor007

Değerli Hocam,

Şimdilik en pahalı opsiyonel donanım olma özelliğini elinde tutan iki ekipmanı bir arada saydınız. ..

Bunu alabiliyor olsam Golf R ın içerisinde hayal ederdim bu donanımı.

@silvershadow hocam ben fiyat teklifine baktığımda kuvarsit döşeme (JW opsiyon kodu) diye görüyorum. Siz "iç tavan, torpido ile Direksiyon altındaki kaplamaları kum beji renginde ama koltukları açık gri renktedir" demişsiniz. İç tavan, torpido ile direksiyon altındaki kaplamaların kum beji rengi olması kesin mi? Siyah olarak ta gelebilir mi?

Geri
Üst Alt