Golf 7 Çift U Led Hakkında.

F.Gulcicek

Yeni Üye
İsim
Fatih
Merhaba arkadaşlar 

Aracıma Çift U Led mi yoksa s far mı alsam karar veremedim ve bunları alırken nelere dikkat etmeliyim uygun fiyat güvenilir bildiginiz bi yer önerirmisiniz.

x5_362782552ltg.jpg

For-VW-font-b-Golf-b-font-7-font-b-LED-b-font-Head-light-TLZ.jpg

Hocam merhaba
Ben de yaklaşık 1 yıl önce çift u led almıştım, geçenlerde s dizayn farlı golf gördüm baya güzel duruyordu, şu and seçme şansım olsa s dizayn derdim [emoji51]

görünüşte önemli tabiki; ama görünüşten ziyade sorunsuz, kaliteli ürünü ve sattığı ürünün ardında duran sağlam satıcıyı bulmak lazım.

Hazır yakalamışken sorayım... Bu farların mercekleri, balastları, ampulleri ne marka oluyor?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Önemli olanda zaten mercek ile ampül. Bunlar kaliteli olsun sorun çıkmaz tabi satıcı sağlam olması şartı ile

Hocam yaklaşık maliyet nekadar oluyor?

apo ustada orijinal çift u led var. orijinal olduğu için sorun yaşamazsın telefonu 5322840838 

İlk resim çok sahte duruyor ben çakmayım diye bağırıyor 

@F.Gulcicek

Değerli Hocam

Oyumu sizin seçenekler arasında sunmadığınız orijinal çift U lerden yana kullanıyorum.

Fotoğraftaki görüntülerle orijinalinin ilgisi bile yok. Photoshop ile guzellestirimiş görüntülere inanmayın. Görerek beğendiyseniz diyecek sözüm yok elbette. Ancak orjinal gibi durmayan ve led leri tek tek görünen pek de şık olmayan bir görüntüsü var gerçekte.

Marka olmuyor genelde ama orjinalden kaliteli mercekleri.
Çok iddialı :)  aslında şeytan diyor al bir tane... Ver ustaya, içine mercedes, audi hella merceklerini ve balastlarını çaktın, gen5 ile şakır şakır gez :)

Araçta adaptif far varsa ne yapmak gerekir peki?

Böyle birşey alırsanız kesinlikle görüp bakıp alın yada bilindik bi satıcıdan, bi kaç tane gördüm u ledler florasan ampül gibi gözüküyor, kendim montaj yaptırdığım yerde başka biri yaptırmış bir hafta içinde ampülü patlamış içindeki ampülünü çıkarıp eski orjinal ampüllerini takmışlardı..

apo ustada orijinal çift u led var. orijinal olduğu için sorun yaşamazsın telefonu 5322840838 
Hocam ender elektroniğe sormuştum 9500₺ fiyat vermişlerdi rline da bulunan çift mercekli çift u led i . Apo ustada ne kadar , gerçekten orjinal mi , siz yaptırdınız mı ve son olarak güvenebilirmiyiz :)

Geri
Üst Alt