Makyajlı kasa Hız Sabitleyici

Mesajım silinebilir

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar.

Bugün Antalya Kare Oto'da hız sabitleme montajı yaptırdım. Direksiyon tuş takımı değişti ve hat çekildi. Sıkıntısız güzel bir işçilikleri var şu an için gayet güzel çalışıyor görünüyor. Dışarıdaki vagcılarda ortalama 2500 2750 gibi bir fiyatı var sanırım. Ben 1000 lira için garantimi bozmak istemedim. 3600 lira bir rakam ödedim. İşçilikleri gayet iyi ben memnun kaldım yaptırmak isteyen olursa bilgilendirmek istedim. Aracım 2019 midline plus

@ahmetersan 2500 tl ye takılan la sizin yaptırdığınız arasında ne fark varki garantiniz bozulmadı.

yada dışarda 2500 takılan yan sanayi falan mı. açıklayabilirseniz memnun oluruz.

@maviplanetservis bana dışarıda yaptırırsam elektronik aksamın garanti dışı kalacağını söyledi. Belki de kalmıyordur kandırılmış olabilirim :)

Bir de sanırım crack ve lisans gibi şeyler oluyormuş o da etkili mi o konuda da bilgim yok. Belki 2500 e dışarıda yaptıran da lisanslıdır dediğim gibi tam emin değilim bu konuda.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hız sabitleyici derken Acc den mi bahsediyorsunuz?

Hız sabitleme ile adaptif hız sabitleme farklı şeyler. Hız sabitleme ccs diye geçer adaptif hız sabitleme acc diye.

benim aracım golf 7 2013 comfortline 1.4 tsi manuel. hız sabitleyici taktırmak istiyorum. baya araştırdım ama işin içinden çıkamadım.
1- komple direksiyon mu değişmesi lazım?
2- sinyal kollu olandan taktırsam olur mu?

lütfen bilgisi olan cevap verebilir mi?

@karrase sadece direksiyondaki tuş takımı değişiyor, bide direksiyon kontrol ünitesinden motor kontrol ünitesine bi kablo şekiliyor. Gereis yazılımsal.
Ancak düz hız sabitleme yerine biraz daha ödeyip adaptif hız sabitleme yaptırmanızı tavsiye ederim, asaptif gerçekten çok güzel bi sistem, araştırın görecekseniz :)

@karrase sadece direksiyondaki tuş takımı değişiyor, bide direksiyon kontrol ünitesinden motor kontrol ünitesine bi kablo şekiliyor. Gereis yazılımsal.
Ancak düz hız sabitleme yerine biraz daha ödeyip adaptif hız sabitleme yaptırmanızı tavsiye ederim, asaptif gerçekten çok güzel bi sistem, araştırın görecekseniz :)
öncellikle cevabınız için teşekkürler. acaba fiyatlar nasıl. bana uygun birşey lazım

benim aracım golf 7 2013 comfortline 1.4 tsi manuel. hız sabitleyici taktırmak istiyorum. baya araştırdım ama işin içinden çıkamadım.
1- komple direksiyon mu değişmesi lazım?
2- sinyal kollu olandan taktırsam olur mu?

lütfen bilgisi olan cevap verebilir mi?
sinyal kolu da takılabilir.

servisten. başka yerde bulamazsın hocam. lisanslı ürün bunlar

Geri
Üst Alt