Ufak bir kaza

harvey

Üye
İsim
Barış
Merhabalar golftutkunu dostlar, bugün ufak çaplı bir kaza olayı. Sola dönerken yandan gelen motorun bana sürtmesiyle sol kapıtının altında bir göçük oluştu. Çok büyük birşey olmasada gözüme batıyor. Çözümü var mıdır nedir ? Görüşlerinizi almak istedim.

20170905_160542.jpg

20170905_160556.jpg

Hocam geçmiş olsun. Usta bir kaportacı boyasız halleder. Ama boya gerek derlersede hiç yaptırma nazarlık olsun.

Boyalık pek bir iş yok ya bezle sildim çıktı. yakından çok belli olmuyor ama uzakdan kapa kapanınca daha belirgin yada ben bildiğim için çok gözüme batıyor

Çekerek düzelme ihtimali var hocam. 1 ay kadar durursa gözünüz alışır hocam

Bakalım düzgün bir yer bulursam yaptırırım. Olmadı alışmaya bakarız :)

Sağolun arkadaşlar

Çok geçmiş olsun hocam. Seni iyi anlıyorum onlardan bende çok var ve hepsi park halindeyken çarpmalarla oluşan bir durum! geçen arka bagaj logosunu göçmüştü nasıl yapıyorlar anlamıyorum. Gözüne acayip batar insanın. Bende iyi bir kaportacıyla anlaştım 3 4 çekilecek yerleri var  2 3 de boyanacak yerler var iyi bir fiyat aldım bakalım. senin bölgeden bende de var marşpiyel ve kapının al ucu zorlu bölgeler bendekiler baya derin boyatmak zorundayız malesef.

Geçmiş olsun hocam.benim de sağ ön  kapının altında sizinkiyle hemen hemen aynı yerde sizinkinden biraz daha büyük bi göçük var.ben yaptırmadım nazarlık olsun dedim.insan ilk zamanlar kafaya takıyor ama sonra unutup gidiyor

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geçmiş olsun hocam. Boyasız onarım yapan yerlerle bir görüşün derim boyasız yapılır gibi duruyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt